Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1930

L.p. Imię i nazwisko zaślubionych w 1930 r. Nr aktu Nr karty Uwagi
1 Jan Bis l. 20 z Siostrzytowa, Janina Tarkowska l. 22 z Jakubowic 6 17 z…msce zamieszk.
2 Jan Boczek l. 25 z L., Marjanna Małek l. 23 z L. 21 21 z L.- z Lublina
3 Józef Banach l. 25 ze Świdnika D., Marjanna Świda l. 22 ze Świdnika D. 22 21 D.- Dużego
4 Jan Barwiński l. 48 z Grodzanów, Anna Kulka l. 32 z Grodzanów 31 23  
5 Franciszek Biardzki l.28 z Jakubowic, Helena- Marja Kowalska l. 22 z L. 43 26  
6 Jan Berecki l. 18 ze Świdnika D., Apolonja Bartczak l. 20 ze Świdnika D. 44 26  
7 Stanisław Boguszewski l. 23 z Hajdowa, Janina Kozieł l. 19 z Hajdowa 46 27  
8 Jan Berecki l. 53 ze Świdnika D., Marjanna Dudzic l. 37 ze Świdnika D. 50 28  
9 Jan Ciszewski l. 41 z L., Regina Policha l. 27 z L. 1 16  
10 Dymitr Chiżniak l. 36 z L., Teodozja-Józefa Liber l. 30 z L. 25 22  
11 Władysław Cholewa l. 24 z Biskupia, Natalja Flis l. 17 z Biskupia 41 26  
12 Piotr Czekirda l. 23 z L., Julja Zacharjasz l.31 z L. 48 27  
13 Jan Drewniak l.23 z Jaszczowa, Zofja Jóźwiak l. 24 z L. 65 32  
14 Jan Dąbek l. 26 z L., Michalina Helińska l.19 z L. 67 32  
15 Wawrzyniec Flis l. 66 ze Świdniczka, Marjanna ze Skibów Jusiak l. 49 ze Świdnika M. 15 19  
16 Tadeusz Ferens l. 22 z L., Zofja Zielińska l. 18 z L. 55 29  
17 Stanisław Gumienniczek l.20 z Biskupia, Antonina Tylec l. 24 z Biskupia 5 17  
18 Ignacy Gembka l. 35 z L., Władysława Skrzypek l. 21 z L. 10 18  
19 Józef Gnieciak l. 24 z L.,Karolina Mącik l. 34 z L. 20 20  
20 Szczepan Gałat l. 27 z Nasutowa, Helena Gęca l. 23 z Zadębia 54 29  
21 Tadeusz Gadomski l. 25 z L., Krystyna Miącz l. 23 z L. 69 33  
22 Józef Juchta l. 23 ze Świdnika M., Aleksandra Kosior l. 25 ze Świdnika M. 7 17 M.- Małego
23 Aleksy Leon Jaszczuk l. 19 z Bystrzycy, Zofja Jakubiak l.20 z Bystrzycy 24 21  
24 Stanisław Jurek l. 21 z L., Janina Zamborska l. 16 z L. 36 24  
25 Feliks Kowalski l. 23 z Jakubowic, Aniela Ślusarska l.17 z Jakubowic 19 20  
26 Antoni Krukowski l. 23 ze Świdnika D., Stanisława Krawczyk l. 25 ze Świdnika D. 26 22  
27 Józef Kasperek l.30 z Trześniowa, Anna z Wójcików Wójcikowa l. 40 z Trześniowa 29 23  
28 Michał Kozak l. 31 z Żurawnik, Marjanna Zając l. 18 z Zadębia 38 25  
29 Wawrzyniec Kuliś l. 50 z Wrotkowa, Anna ze Stempniewskich Matys l. 51 z L. 39 25  
30 Jan Kowalczyk l. 29 ze Świdnika M., Franciszka Olszewska l. 19 ze Świdnika D. 49 28  
31 Stanisław Kozieł l. 23 z Hajdowa, Stanisława Kwaśniak l.18 z Trześniowa 53 29  
32 Eugeniusz Kołszut l. 27 z L., Janina -Teresa Celińska l. 18 z L. 56 29  
33 Józef Krzowski l. 20 ze Świdnika M., Janina Smok l. 18 ze Świdnika D. 61 31  
34 Wiktor Krasnowski l. 26 z L., Feliksa Garstka l. 28 z L. 68 32  
35 Edward Mieczysław Lecewicz l. 20 z L., Melanja Majzner l. 21 z L. 9 18  
36 Antoni Lecyk l. 27 z L., Kamilla ze Stróżaków Saniuga l.30 z L. 45 27  
37 Władysław Łopata l. 24 z L., Stanisława-Marjanna Mazur l. 20 z L. 37 25  
38 Stanisław Mucha l. 20 z L., Agnieszka Paprocka l. 20 z Zadębia 3 16  
39 Władysław Michalak l. 36 z L., Marjanna z Wójcików Cnota l. 42 z L. 13 19  
40 Stefan Marciniak l. 27 z L., Zofja Krawczyk l. 19 z L. 23 21  
41 Józef Matysiak l.28 ze Świdnika D., Marjanna Skiba l. 22 ze Świdnika D. 32 23  
42 Zygmunt Mendalko l. 23 z Gdyni, Genowefa Gieraś l. 21 z L. 40 25  
43 Stanisław Mulak l. 21 z L., Stanisława Brodziak l. 22 z L. 51 28 s. Franciszka
44 Stanisław Mulak l.35 z Lublina, Zofja Fijałkowska l. 23 z L. 52 28 s.Piotra
45 Andrzej Niedziałek l. 24 z L., Franciszka z Grzegorczyków Dulniak l.47- z Hajdowa 58 30  
46 Michał Piekarczyk l.51 z Długiego, Anna z Kwaśniaków Stasiewicz l.36 – z Trześniowa 2 16  
47 Józef Podniesiński l.22 z L., Stanisława Mulak l. 20 z L. 18 20  
48 Franciszek Pytka l. 21 z Zadębia, Marjanna Urban l. 19 z Zadębia 27 22  
49 Wacław Pawelec l. 21 z L., Zofja Gnypek l. 19 z L. 34 24  
50 Stanisław Pardyka l.27 z L., Władysława Madejska l. 24 z L. 64 31  
51 Stanisław Rak l. 21 z Jakubowic, Aniela Urban l. 23 z Zadębia 12 18  
52 Władysław Rybicki l. 30 z L.., Aleksandra Rusinek l. 24 z L. 17 20  
53 Jan Sokołowski l. 20 z Małych Hołobów, Antonina Gęca l.18 z Zadębia 4 16  
54 Wiktor Szwed l.24 z L., Kazimiera Aftyka l. 20 z L. 30 23  
55 Józef Sikora l. 66 z Kolonii Grondy, Katarzyna z Kołtoników Imiałkowska l.55 – z Długiego 33 24  
56 Hieronim Skrzypiec l. 25 z L., Halina-Janina Dąbrowska l. 19 z L. 42 26  
57 Andrzej Tokarski l.24 ze Świdnika D., Antonina Smok l. 20 ze Świdnika D. 59 30  
58 Józef Wawszczak l.30 ze Świdnika D., Aniela Skrzypek l. 23 ze Świdnika D. 8 17  
59 Bolesław Wójcicki l. 23 z L., Stefanja Goliszek l. 23 z L. 28 22  
60 Józef Teofil Walczak l.28 z L., Józefa Rafalska l.22 z L 35 24  
61 Piotr Wójtowicz l. 26 z Nasutowa, Marjanna Tatara l. 21 z Biskupia 47 27  
62 Stanisław Walczak l. 27 ze Świdnika D., Stanisława Smolińska l. 27 ze Świdniczka 57 30  
63 Władysław Woliński l. 21 z Jakubowic, Anna Kotyra l. 22 z Długiego 62 31  
64 Mieczysław-Feliks Woźniak l. 25 z L., Franciszka Kowalczyk l. 20 z L. 63 31  

65

Andrzej Wójcik l.23 z L., Karolina Gajowiak l.20 z L. 66 32  
66 Mieczysław-Jan Zaborski l. 18 z L., Marjanna Brzyska l. 23 z L. 11 18  
67 Michał Zgierski l. 20 z L., Michalina Szymańska l. 16 z L. 16 19  
68 Stanisław Zientak l. 23 z L., Karolina Karpacz l.24 z Felina 60 30  
69 Bolesław Żarnowski l. 30 z Felina, Aniela Grabowska l. 22 z Felina 14 19  

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1929

L.p

Imię i nazwisko zaślubionych w 1929 r.

Nr aktu Nr karty

Uwagi

1 Jan Balcer l.23 z L., Henryka Kazimiera Mazur l.22 z L. 3 165 z L.- z Lublina
2 Antoni Boguszewski l. 24 z L., Zofja Puszka l. 21 z L. 5 165  
3 Antoni Bączkowski l. 61 z Długiego, Józefa z Mrozików Mrozik l. 33 z Długiego 18 1 z… msce zamieszk.
4 Jan Buza l. 21 z L., Katarzyna Szewczyk l. 18 ze Świdnika D. 31 4  
5 Jan Bąkowski l. 20 z L., Eugenja Kuzel l. 19 z L. 44 7  
6 Jan Boguszewski l.25 z L.,Genowefa Podlecka l.19 z L. 53 10  
7 Bronisława Cholewa l.23 z Bożechowa, Aniela Matysiak l.21 ze Świdnika D. 26 3  
8 Władysław Czech l. 22 ze Świdnika D.,Aleksandra Kowalska l.18 ze Świdnika D. 39 6  
9 Stanisław Chudon l.35 z L., Katarzyna Korolczuk l.32 z L. 67 13  
10 Stanisław Cange l.21 z L., Janina Link l. 21 z L. 69 14  
11 Edward Czyż l.29 z L.,Marjanna Bereza l. 25 z L. 71 14  
12 Antoni Dębski l. 22 z Felina, Jadwiga Szczerba l. 24 z Felina 6 165  
13 Władysław Dąblowski l.28 z Ludwikowski, Aniela Jemiołkowska l.20 z Długiego 10 167  
14 Jan Dubiński l. 28 z L., Halina Agata Pliszczyńska l.27 z L. 13 167  
15 Lucjan Dec l.23 z Kol. Franciszków, Marjanna Golan l.17 ze Świdnika M. 34 5  
16 Antoni Duda l. 44 z Kol.Starowieś, Agnieszka Skiba l.40 ze Świdnika D. 40 6  
17 Feliks Furmaniak l. 60 z L., Marjanna z Dudkiewiczów Woś l. 52 z L. 7 166  
18 Tomasz Flis l. 30 ze Świdniczka, Marjanna Smolińska l. 22 ze Świdniczka 36 5  
19 Jan Frąk l. 26 z Zadębia, Zofja Pytka l. 22 z Zadębia 72 14  
20 Jan Grzelak l. 21 z L., Janina Deputa l. 19 z L. 23 2  
21 Jan Gębka l.27 z Janowic, Ewa Smok l. 22 ze Świdnika D. 37 6  
22 Jan Grzesiak l. 24 ze Świdnika D., Helena Smok l.20 ze Świdnika D. 38 6  
23 Józef Gaciuk l. 27 z L., Leokadja Mrozik l.21 z L. 41 7  
24 Jan Jakubas l. 23 ze Świdniczka, Marjanna Kamińska l.20 z… 33 5 z Biskupia
25 Jan Jabłoński l. 22 z L., Stanisława Pietrzak l.22 z L. 47 8  
26 Józef Jakubiak l.32 z Kol.Biskupie, Janina Berej l.16 z Kol. Biskupie 49 9  
27 Jan Jołek l. 24 z L., Irena Bargielska l.18 z L. 55 10  
28 Michał Jęczeń l. 32 z L., Katarzyna Wolińska l. 32 z L. 59 11  
29 Feliks Książek l. 23 z Warszawy, Irena Walerja Ling l. 22 z L. 1 164  
30 Adolf Kasperski l. 31 z L., Jadwiga Pieńkowska l. 22 z L. 4 165  
31 Stanisław Kołtunik l. 38 z Zadębia, Stanisława Małyska l. 21 z Zadębia 9 167  
32 Leon Kosicki l. 38 z L., Zofja Palczarska l. 34 z L. 17 1  
33 Edward Kolanecki l. 38 z Pliszczyna, Agnieszka Korzeniowska l. 35 z Zadębia 21 2  
34 Bolesław Kraska l. 21 z Trześniowa, Władysława Kołtunik l.16 z Trześniowa 25 3  
35 Antoni Kabasa l. 26 z L., Julja Dobrzyńska l. 21 z L. 32 4  
36 Bronisław Kasprzak l. 31 ze Świdnika D., Bronisława Lipińska l. 24 ze Świdnika D. 42 7  
37 Jan Kwaśniak l. 22 z Symborówki, Marjanna Olszewska l. 18 z Zadębia 58 11  
38 Jan Łysiak l. 24 ze Świdnika D., Zofja Bryda l. 21 ze Świdnika D. 22 2  
39 Stanisław Michalak l. 23 z L., Stanisława Klepka l. 23 z L. 11 167  
40 Jan Malczewski l. 25 z L., Bronisława Małek l. 36 z L. 20 1  
41 Jan Matyjaszczyk l.22 z L., Marjanna Okoń l. 24 z L. 50 9  
42 Józef Marzec l. 40 z Sernik, Anna z Żochów Bosych Mrozik l.29 – ze Świdnika D. 54 10  
43 Maciej Mitura l.30 z Zadębia, Anna Gawrońska l.20 ze Świdnika M. 56 10  
44 Tadeusz Niedźwiadek l.23 z L., Janina Wanda Gnypek l. 18 z L. 12 167  
45 Jan Neć l.28 z L., Helena Dębowczyk l.20 z L. 68 13  
46 Jan Oleszczuk l.24 z Zadębia, Helena Mrozik l. 22 z Jakubowic 19 1  
47 Stanisław Pranagal l.18 z L., Janina Kołtunik l.17 z Hajdowa 2 164  
48 Stanisław Prokop l.27 z L., Stanisława Nowakowska l.20 z L. 24 2  
49 Jan Pawlak l.20 z L.,Agnieszka z Zienkiewiczów Opalińska l.22 z L. 28 3  
50 Karol Pereta l.36 z Częstoborowic, Aurela Józefa Ciszewska l.32 z L. 45 8  
51 Stanisław Prokop l.24 z L., Natalja Wawruch l. 19 z Wólki 46 8  
52 Józef Poleszak l. 21 z L.,Marjanna Wasilewska l. 24 z L. 51 9 ślub zawarty w 1928 r.
53 Jan Podstawka l.31 z Jakubowic Konińskich , Joanna z Tkaczyków Palusińska l.30- z Zadębia 65 13  
54 Piotr Rokicki l.25 z L., Franciszka Murat l. 22 z L. 60 11  
55 Bolesław Rodak L. 24 z Rokitna, Katarzyna Polesińska l.17 z Biskupia 27 3  
56 Stanisław Szewczyk l.24 ze Świdnika D., Katarzyna Polesińska l. 17 z Biskupia 27 3  
57 Ignacy Szewczyk l. 26 ze Świdnika M., Walerja Bednarczyk l. 26 ze Świdnika D. 57 11  
58 Stanisław Skrzypek l. 22 z Rudnika, Feliksa Mulak l. 22 z Zadębia 61 12  
59 Antoni Skulimowski l. 24 z Krępca, Marjanna Flis l. 22 z Wólki 62 12  
60 Jan Stachal l. 45 z Biskupia, Stefanja Toruń l. 19 ze Świdnika M. 70 14  
61 Jan Tarkowski l. 28 z Jakubowic, Józefa Tlak l. 23 z Jakubowic 8 166  
62 Aleksander Tomaszewski l. 23 z Biskupia, Janina Raczkowska l.17 z Biskupia 15 168  
63 Józef Tarkowski l. 21 z L., Józefa Kuśmirek l. 29 z L. 29 4  
64 Jan Urban l. 19 z Zadębia, Katarzyna Gumienniak l.17 z Zadębia 16 168  
65 Aleksander Urban l. 26 z L., Feliksa Skorek l. 19 z L. 63 12  
66 Stanisław Wójcik l. 28 z Trześniowa, Józefa Podstawka l. 23 z Zadębia 14 167  
67 Władysław Woliński l.23 ze Świdniczka, Stefanja Wolińska l.19 ze Świdniczka 30 4  
68 Józef Włosek l. 29 ze Świdnika D., Marjanna Chudzik l. 17 35 5  
69 Wincenty Wolniewicz l.25 z L., Feliksa Styczyńska l. 27 z 52 9  
70 Jan Zieliński l. 23 z L., Stanisława Bielecka l. 19 z L. 43 7  
71 Wacław Zabłocki l. 23 z L., Janina Orowicz l. 23 z L. 48 8  
72 Jan Zieliński l.35 z L., Józefa Wrona l. 64 12  

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1928

L.p. Imię i nazwisko zaślubionych w roku 1928 Nr aktu Nr karty Uwagi
1 Stanisław Banach l.31 ze Świdnika D., Katarzyna Walczak l.21 ze Świdnika D. 32 151 z… msce zamieszkania
2 Stefan Bartoś vel Bartoszewski l.24 z L.,Marjanna Lato l.17 z L. 38 153 z L. – z Lublina
3 Edward Bielak l.26 z Zamościa, Marja Mazurkiewicz l.23z L. 41 154  
4 Tomasz Banach l.22 z Mełgwi, Henryka Niezbecka l.20 z Zadębia 49 156  
5 Henryk Ciesielski l.20 z L.,Józefa Cytawa l.20 z Felina 13 147  
6 Józef Czerniak l. 24 ze Świdnika M., Anna Dybkowska l.18 ze Świdnika M. 21 149 M. – Małego
7 Brunon Wacław Chrust l.26 z Trześniowa, Marianna Czajka l.26 z Trześniowa 52 156  
8 Konstanty Ciężak l.32 z L., Helena Bednarska l.26 z L. 56 157  
9 Józef Dębiński l.19 ze Świdnika D., Stefanja Porębska l. 20ze Świdnika D. 29 151 D.- Dużego
10 Feliks Daszewski l. 67 z Jakubowic, Bronisława Izdebska l.49 z Jakubowic 61 159  
11 Jan Ejzak l.24 z L.,Helena Matwiejczuk l. 22 z L. 34 152  
12 Józef Flis l. 20 z Długiego, Katarzyna Bernat l. 23 z Zadębia 2 144  
13 Michał Flis l. 20 z Biskupia, Marjanna Szewczyk l. 18 ze Świdnika D. 30 151  
14 Józef Flis l. 24 z Jakubowic, Janina Skiba l. 17 z Hajdowa 59 158  
15 Stanisław Fil l. 23 z L., Marjanna Bundos l. 20 z l. 62 159  
16 Stanisław Flis l. 26 ze Świdnika M., Agnieszka Sim l. 22z Zadębia 71 161  
17 Piotr Gawroński l. 25 z Baszek, Agnieszka Stasiewicz l. 24z Wólki 12 146  
18 Władysław Górka l. 35 z L., Marjanna Ptaszek l. 32 z L. 15 148  
19 Wacław Gogoliński l. 27 z L., Kazimiera Wolska l. 25 z L. 33 152  
20 Paweł Michał Gdula l.36 z L., Kazimiera Koziejowska l. 47 z L. 39 153  
21 Jan Grzywacz l. 30 z Trześniowa, Józefa Skrok l.44 z Trześniowa 40 153  
22 Aleksander Grzelak l. 29 z L., Antonina z Gałatów Kopećl. 27 z L. 55 158  
23 Władysław Jurek l. 21 ze Świdnika D., Józefa Kowalskal. 20 ze Świdnika D. 42 154  
24 Tadeusz Jurek l. 20 z L., Janina Malinowska l. 20 z L. 51 156  
25 Stanisław Jusiak l. 24 z Zadębia, Józefa Gajewska l. 17 z L. 70 161  
26 Stanisław Kozłowski l. 21 z L., Władysława Niewiadomska l. 27 z L. 3 144  
27 Władysław Kuzioła l. 19 z L., Władysława Sałata l. 24 z L. 22 149  
28 Stefan Kopyciński l. 18 z Hajdowa, Władysława Kozieł l.19 z Hajdowa 27 150  
29 Antoni Kusak l. 19 z Zadębia, Zofja Włosek l. 18 z Zadębia 36 152  
30 Metody Kosicki l. 29 z L., Kazimiera Zalewska l. 18 z L. 37 153  
31 Kazimierz Kowalczuk l.19 z L., Helena Niedziałek l. 23 z Hajdowa 45 155  
32 Henryk Kozłowski l. 22 z L., Katarzyna Sawicka vel Licińska l.22 z L. 50 156  
33 Józef Korzeniewski l. 27 z Zadębia, Marjanna Mrozik l. 19 z Biskupia 54 157  
34 Juljan Klimecki l. 27 z L., Marjanna Mulak l. 24 z L. 67 160  
35 Józef Kisiel l. 22 ze Świdnika D., Aniela Szewczyk l. 19  ze Świdnika D. 77 163  
36 Stefan Lis l. 24 z L., Władysława Kozyra l. 23 z L. 58 158  
37 Jan Łukasik l. 20 ze Świdnika D., Weronika Czech l. 22  ze Świdnika D. 16 147  
38 Antoni Migryt l. 20 z L., Marjanna Jarzyńska l. 22 z L. 1 144  
39 Marjan Józef Malik l. 26 z L., Aniela Mendyk l. 39 z L. 18 148  
40 Jan Moryl l. 41 z L., Marjanna Słoboda l. 28 z Symborówki 24 149  
41 Jan Matysiak l. 30 ze Świdnika D., Krystyna Goljanek l.24 ze Świdnika M. 26 150  
42 Leon Miżołembski l.25 z L., Janina Zieleniewska l.27 z L. 48 155  
43 Jan Matys l. 30 z L., Juljanna Gorzkowska l. 26  z Sobieszyna 76 162  
44 Andrzej Niewiadomski l. 31 z Biskupia, Anna Smok l. 25 ze Świdnika D. 31 151  
45 Antoni Nowacki l. 23 z Rudnika, Helena Boguszewska l. 19 z L. 35 152  
46 Wawrzyniec Nieznaj l. 22 z Biskupia, Marjanna Banach l.18ze Świdnika M. 43 154  
47 Stanisław Oleszczuk l. 22 ze Świdniczka, Marjanna Drozd  l. 22 z Zadębia 8 145  
48 Antoni Oziembło l. 26 z Charzowa, Katarzyna Kowalska l. 18 z L. 28 150  
49 Antoni Olszewski l. 29 ze Świdnika D., Zofja Młynarczyk l. 27 ze Świdnika D. 63 159  
50 Jan Pazik l. 21 ze Świdniczka, Katarzyna Smolińska l. 23 ze Świdniczka 9 146  
51 Jan Pachla l.22 z Elizówki, Barbara Sobczyk l. 27 ze Świd.D 25 150  
52 Franciszek Paprocki l. 24 z L., Genowefa Perlińska l. 17 z L. 47 155  
53 Michał Pawłowski l. 27 z Trześniowa, Katarzyna Siwierska  l. 16 z Trześniowa 60 158  
54 Michał Wojciech Piróg l. 18 z Trześniowa, Aniela Flis l. 19 ze Świdnika M. 72 161  
55 Jakób Pacek l. 27 z Zadębia, Stanisława Wójcik l. 20  z Trześniowa 73 162  
56 Jan Pielach l. 29 z L., Marja Misiurek l. 21 z L. 75 163  
57 Kazimierz Rozpondowski l. 24 z L., Władysława z Peliców Skonieczna l.27– z L. 17 148  
58 Bolesław Stefaniak l.27 z Zaleszczyk, Józefa Swatek l. 19  z L. 4 144  
59 Józef Szkutnik l. 24 ze Świdnika D., Bronisława Dzierba l. 20 ze Świdnika D. 6 145  
60 Aleksander Stypuła l. 24 z L., Bronisława Garbarczyk l. 20 z L. 19 148  
61 Józef Szewczyk l. 26 ze Świdnika D., Zofja Witkowska l. 17 ze Świdnika M. 23 149  
62 Stanisław Szewczyk l. 25 z L., Marjanna Bednarczuk l. 21 z L. 44 154  
63 Paweł Władysław Seroczyński l.24 z L., Emilja Ciężak l.23 z L. 53 157  
64 Jan Stasiewicz l.22 z Wólki, Rozalja Smolińska l. 17ze Świdniczka 57 158  
65 Józef Szewczyk l. 27 ze Świdnika D., Katarzyna Tokarskal.18 ze Świdnika D. 65 160  
66 Franciszek Tarkowski l. 21 z L., Aniela Kołtunik l. 17z Zadębia 11 146  
67 Paweł Tatara l.23 z Zadębia, Helena Staszewska l.18 z Zadębia 69 161  
68 Michał Urban l. 26 z Zadębia, Bronisława Adamczyk l.19z Zadębia 5 145  
69 Juljan Węgrzyn l.25 z Rudnika, Marjanna Kwaśniak l. 18 z Symborówki 7 145  
70 Józef Wilkołek l.25 ze Świdnika M., Helena Urban l.19z Zadębia 10 146  
71 Stanisław Wierzchoń l.19 z Długiego, Janina Woźniak l.21z Zadębia 14 147  
72 Stanisław Walczak l.25 ze Świdnika D.,Aniela Majewskal. 28 ze Świdnika D. 20 148  
73 Michał Wójcik l.24 ze Świdnika D., Stanisława Niedźwiedźl.20 ze Świdnika D. 46 155  
74 Stanisław Woźniak l. 24 z L., Stanisława Kotulska l.19 z L. 64 159  
75 Jan Warda l.33 z Zadębia, Marjanna Pacek l.20 z Zadębia 74 162  
76 Łukasz Zientak l.26 z Felina, Anna Bartłomiejak l. 21z Felina 68 160  
77 Józef Żmuda l. 28 z Kol.Łuszczów, Franciszka Tkaczyk l. 21 ze Świdnika M. 66 160  

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1927

L.p Imię i nazwisko zaślubionych w 1927 r. Nr aktu Nr karty Uwagi
1 Stanisław Adamiec l. 25 ze Świdnika Dużego, Marjannaz Wójcików Jaszczak ze Świdnika M. 65 137 z…msce zamieszkania
2 Jan Bartman l. 24 z Długiego, Janina Rak l. 17 z Długiego 5 122  
3 Jan Bereś l. 25 z L., Bronisława Królikowska l. 27 z L. 6 122 z L. – z Lublina
4 Franciszek Bernat l. 24 ze Świdnika D.,
Marjanna Grzesiak l. 18 ze Świdnika D.
19 126 D.- Dużego
5 Jan Barański l. 26 z Długiego, Marjanna
Mrozik l. 16
z Długiego
24 127  
6 Jan Boguszewski l. 25 z Trześniowa,
Stanisława Cholewa l.17
z Biskupia
43 132  
7 Stanisław Wincenty Bielak l. 21 z L.,
Władysława Zawadzka
l. 21 z L.
63 137  
8 Stanisław Caban l.24 ze Świdnika D.,
Marjanna Tkaczyk l. 17 ze Świdnika M.
4 122 M.- Małego
9 Józef Choina l. 23 z Rudnika, Bolesława
Krzoska l. 20
ze Świdnika M.
7 123  
10 Piotr Duda l. 23 z Adampola, Helena
Domańska l. 19
ze Świdnika D.
23 127  
11 Jan Dąbek l. 50 z Lublina, Marjanna z
Goreckich Pasternakowa l. 41 – z L.
42 131  
12 Bolesław Dolecki l. 23 z L., Stanisława
Flis l. 20 z L.
71 139  
13 Józef Dobrowolski l. 24 z L., Janina
Stelmach l. 18 z Zadębia
72 139  
14 Andrzej Flis l.25 ze Świdniczka, Aniela
Zaborska l 20
z Biskupia
8 123  
15 Andrzej Flis l. 36 z Wólki, Katarzyna
Wolińska l. 21
ze Świdniczka
30 128  
16 Franciszek Foltyn l.25 z Granicznika,
Marjanna Gawrońska
l. 20 ze Świdnika M.
37 130  
17 Józef Grzesiak l. 24 z Trześniowa, Anna
Choina l. 18
ze Świdnika M.
9 123  
18 Jan Góra l. 22 z Czechowa, Aniela
Matuszewska l.19
z Lublina
14 124  
19 Piotr Gumiela l. 26 z Bystrzycy, Stefanja
Grabowska l. 24
ze Świdnika M.
18 125  
20 Stanisław Gnypek l. 22 z Wrotkowa, Bogumiła
z Sikorów
Wolińska l. 26 z Jakubowic
36 130  
21 Franciszek Garczyński l. 22 z L.,
Stanisława Kolińska l. 19
z L.
45 132  
22 Michał Gacan l. 42 z Zadębia, Katarzyna z
Flisów Skrzypek
l. 34 ze Świdniczka
51 134  
23 Ignacy Grątkowski l. 23 z L., Bronisława
Tomaszewska l.16…
55 135 …z L.
24 Stanisław Garczyński l. 22 ze Świdniczka,
Władysława Skrzypek l. 21 z Biskupia
64 137  
25 Edward Grondziel l.24 z L., Stanisława Smok
l.28 z L.
 
76 140 podpis:Grądziel
26 Józef Grzegorczyk l. 31 z Łuszczowa,
Katarzyna Skrzypek
l. 20 ze Świdnika D.
77 140  
27 Aleksander Iwanek l. 20 z Majdanu
Tatarskiego, Aleksandra Witkowska l. 18 z Symborówki
81 141  
28 Stanisław Jasiński l. 26 z L., Wanda
Teofila Pliszczyńska l.20
z L.
28 128  
29 Władysław Jacznik l. 23 z Zadębia, Janina
Olszewska l. 17
z Biskupia
39 131  
30 Stefan Jurek l. 24 z L., Marjanna
Kokoszkiewicz l. 20
z Biskupia
53 134  
31 Michał Janiszewski l. 21 z Wrotkowa, Józefa
z Seroków Bednarska l.22 z L.
57 135  
32 Jan Juchta l. 28 ze Świdnika M., Janina
Proch l. 16 ze Świdnika M.
79 141  
33 Jan Kręglicki l. 45 z Dysa, Marjanna z
Majewskich Olszewska l. 29 ze Świdnika D.
10 123  
34 Kazimierz Jan Kołudzki l. 23 ze Sławinka,
Wiktorja Ziółkowska l. 22 z L.
11 124  
35 Jan Kołtunik l. 35 z Biskupia, Agnieszka
Świda vel Świdno
l.22 ze Świdnika D.
12 124  
36 Karol Kosior l. 25 ze Świdnika M., Marjanna
Gębka l. 21
ze Świdnika M.
13 124  
37 Jan Krzysiak l. 25 z Charlęża, Janina Flis
l. 20 z Długiego
16 125  
38 Henryk Kozłowski l. 41 z L., Marjanna z
Kuśmierskich l. 34
z L.
21 126  
39 Jan Kłębukowski l. 23 z L., Konstancja
Drzymulska l. 20 z L.
27 128  
40 Józef Kuśmirek l. 23 z Długiego, Helena
Flis l. 20 z Zadębia
41 132  
41 Jan Kochaniec l. 40 z L., Feliks z
Pastuchów Kamińska l.32 –
z L.
49 133  
42 Józef Krzyżanowska l. 23 z L., Janina
Stępkowska l. 19 z L.
62 136  
43 Jan Kurant l. 43 z Dziesiątej, Walerja
Mulak l.38 z L.
73 139  
44 Jan Królik l.26 z Zadębia, Zofja Szymaniak
l. 21 z Zadębia
75 140  
45 Franciszek Kusak l. 19 z Łysakowa, Józefa
Genca l. 21
z Trześniowa
78 140  
46 Antoni Lato l. 38 z L., Helena Kusaj l. 26
z Biskupia
50 133  
47 Józef Migret l. 23 z L., Józefa Karpińska
l. 24 z L.
32 129  
48 Edward Mrozik l. 27 z L., Czesława
Niedzielska l.23 z L.
58 136  
49 Stefan Masłowski l. 23 z Ciecierzyna,
Marjanna Morawska
l. 16 ze Świdniczka
60 136  
50 Józef Miszczak l. 20 z Biskupia, Stanisława
Dec l. 17
z Biskupia
61 136  
51 Edward Murat l. 24 z L., Kunegunda
Grabowska l. 24
z Trześniowa
80 141  
52 Jan Mazurek l.19 z Zakrzowa, Aniela Agata
Galant l. 17
ze Świdnika D.
85 142  
53 Michał Niedziałek l. 27 z L., Antonina ze
Stasiewiczów Niedziałek l.23 – z Wólki
29 128  
54 Józef Niedziałek l. 25 z L., Zofja Orłowska
l. 20 z L.
54 134  
55 Jan Oleszczuk l. 23 ze Świdniczka,Józefa
Flis l. 19
ze Świdniczka
52 134  
56 Władysław Oleszczuk l.19 ze Świdniczka, Michalina
Mazur
l. 18 ze Świdniczka
70 138  
57 Ignacy Podniesiński l. 30 z L., Stanisława
Pietroń l. 25 z L.
3 122  
58 Franciszek Poręba l. 26 z Ludwinowa,
Wiktorja Sim l.23
z Zadębia
20 126  
59 Franciszek Pastusiński l.24 z L.,Marjanna
Kowalczyk l.19
z L.
33 129  
60 Jan Pytka l. 23 ze Świdnika M., Karolina
Nowacka l. 16
ze Świdnika M.
56 135  
61 Stanisław Purc l. 25 z Łagiewnik , Aniela
Niedziałek l. 20
z Biskupia
59 136  
62 Stanisław Piekarz l. 30 z Felina,
Stanisława Szwed l. 21
z Felina
69 138  
63 Aleksander Piech l. 23 z L., Władysława
Cybulak l. 17 z L.
84 142  
64 Władysław Djonizy Śmigielski l. 53 z L.,
Stanisława Dąbrowska l.27 z L.
2 121  
65 Antoni Skrzypczak l. 28 z Turki, Władysława
Wójcik l. 21
z Biskupia
15 125  
66 Stanisław Stachal l. 28 z Trześniowa,
Aniela Oleszczak l. 18
z Wólki
17 125  
67 Józef Skiba l. 26 ze Świdnika D., Janina
Staszewska l. 23
ze Świdnika D.
22 126  
68 Stanisław Skawiński l. 26 z Zadębia,
Barbara Kosior l. 23
ze Świdnika D.
35 130  
69 Szczepan Szymczak l. 27 z Trześniowa,
Stefanja Jackowska
l. 21 z L.
38 130  
70 Jan Szczęsny l. 24 z L., Ewa Pietryka l. 30
z L.
40 131  
71 Ignacy Szacoń l. 24 z L., Wanda Gębicka l.
25 z L.
46 132  
72 Michał Skowronek l. 38 z L., Antonina z
Kurowskich Pyż
l. 43 z L.
48 133  
73 Niepomucyn Szymala l. 45 z L., Feliksa z
Tarłowskich Wędrowska l. 44 z L.
67 138  
74 Aleksander Toruń l. 21 z Dominowa, Helena
Niedziałek l. 17
z L.
47 133  
75 Tadeusz Trzciński l. 38 z L., Stanisława z
Kasperskich Baćko
l. 36 z L.
82 141  
76 Aleksander Woliński l. 27 z Jakubowic,
Katarzyna Gałek l. 20
z Jakubowic
25 127  
77 Józef Wypych l. 25 z L., Józefa Wojcieszyn
l. 25 z L.
26 127  
78 Władysław Wargulak l. 26 ze Świdnika D.,
Aniela Bilik l. 21
ze Świdnika D.
31 129  
79 Juljan Wąsik l. 39 z L., Zenobja Józefa
Gronkiewicz l. 35 z L.
34 129  
80 Antoni Wrona l. 39 z Kolonii Majdan,
Franciszka Bednarska
l.27 z L.
44 132  
81 Stanisław Winiarski l. 26 z Nowego
Stręczyna, Bolesława Kosidło l. 29 ze Świdnika M.
66 137  
82 Stanisław Wojtasik l. 33 z L., Marianna z
Gnypków Wójcik
l.23 z L.
74 139  
83 Stefan Wojtasz l. 25 z L., Stanisława
Mędelska l. 24 z L.
83 142  
84 Andrzej Zając l. 21 z Zadębia, Katarzyna
Jusiak l. 17
z Zadębia
1 121  
85 Michał Zarajczyk l. 34 z L., Władysława
Szymala l. 23 z L.
68 138  

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1926

L.p.

Imię i nazwisko zaślubionych z roku 1926

Nr aktu Nr karty Uwagi
1 Aleksander Burzak l. 22 z Kalinowszczyzny, Helena Mazurek l. 28 z Kalinowszczyzny 2 98 zmsce
zamieszkania
2 Jan Barwiński l.23 ze Świdnika D., Anna Gębka l.31 ze Świdnika D. 4 99 D. – Dużego
3 Jan Baruk l. 29 z Lublina, Wiktorja Wydra l.30 z Kalinowszczyzny 9 100  
4 Stanisław Bernat l. 26 ze Świdnika D., Marjanna Włosek l. 21 ze Świdnika D. 16 102  
5 Stanisław Bryda l. 24 ze Świdnika D., Franciszka Bilik l. 28 ze Świdnika D. 17 102  
6 Feliks Bicz l. 19 z Symborówki, Helena Woźniak l. 21 z Felina 30 105  
7 Stanisław Bilik l. 26 ze Świdnika D., Franciszka Turowska l. 23 ze Świdnika D. 37 107  
8 Michał Broniszewski l. 26 z Lublina, Michalina
Matuszewska l. 26 z Lublina
52 111  
9 Jan Bereza l. 24 z Kolonii Krępieckiej, Zofja Błasik l. 20 z Zadębia 76 117  
10 Jan Bondos l. 51 z Lublina, Stanisława Kosowska l. 40 z Lublina 77 117  
11 Franciszek Chyćko l. 28 z Mełgwi, Marjanna z Mulaków Zapora l.29 z Zadębia 3 98  
12 Jan Chruścik l. 34 z Lublina, Franciszka Jęczeń l. 29 z Lublina 64 114  
13 Bolesław Ciesielski l. 24 z Lublina, Apolonja Maliszewska l.22 z Lublina 70 115  
14 Stanisław Czubacki l. 35 z Lublina, Franciszka z Podniesińskich Mrozikowa l. 32 z Lublina 86 119  
15 Jan Flis l. 21 z Biskupia, Marjanna Wójcik l.21 z Biskupia 26 104  
16 Kazimierz Ludwik Fiuta l. 23 z Bystrzycy, Barbara Bernat l. 19 ze Świdnika D. 40 108  
17 Józef Flis l. 24 ze Świdniczka, Marjanna Flis l. 21 z
Wólki
50 110  
18 Antoni Gawroński l. 26 ze Świdnika M., Marjanna Adamiec l. 21 ze Świdnika D. 44 109 M. – Małego
19 Jan Gębka l. 30 z , Józefa Grzesiak l.19 ze Świdnika D. 82 118  
20 Antoni Jędrusiak l. 24 z Zadębia, Eleonora Mulak l. 23 z Zadębia 5 99  
21 Józef Jakóbek l. 31 z Kalinowszczyzny, Feliksa z Daszewskich Żaczkowska l. 33 – z Kalinowszczyzny 10 100  
22 Antoni Janicki l. 26 z Rudki, Amelja Badowska l. 23 z Kalinowszczyzny 12 101  
23 Stanisław Jabłoński l. 24 z Lemszczyzny, Franciszka Olejarz l. 25 z Lublina 59 112  
24 Józef Jóźwik l. 21 z Zadębia, Stanisława Grzechuła l. 17 z Zadębia 72 116  
25 Jan Jusiak l. 23 z Symborówki, Karolina Słowik l. 22 z Hajdowa 83 118  
26 Józef Kanadys l. 25 z Leśców, Marjanna Mrozik l. 21 z Długiego 14 101  
27 Piotr Królik l. 30 z Kazimierówki, Anna Kusak l. 19 z Zadębia 18 102  
28 Jan Kurek l. 25 ze Świdnika M., Anna Bąk l. 18 ze Świdnika M. 27 104  
29 Piotr Kołtunik l. 26 z Długiego, Marjanna Kotyra
l. 23 z Długiego
33 106  
30 Jan Kusak l. 24 z Łysakowa, Marjanna Wargulak l. 20 ze Świdnika M. 38 107  
31 Wawrzyniec Kowalczyk l. 41 z Biskupia, Marjanna Dybkowska l. 30 ze Świdnika D. 42 108  
32 Jan Kurowski l. 36 ze Świdnika D., Marjanna Wójcik l. 21 ze Świdnika M. 51 110  
33 Aleksander Kopeć l. 21 z Lublina, Aleksandra
Majewska l. 21 z Lublina
53 111  
34 Stanisław Kręglicki l. 20 ze Świdnika M., Marjanna Bicz l.17 ze Świdnika M. 61 113  
35 Stanisław Kais l.18 ze Świdnika M., Katarzyna Walczak l.17 ze Świdnika D. 68 115  
36 Stanisław Kruk l. 23 z Lublina, Helena Jankowska
l. 25 z Symborówki
74 116  
37 Jan Lisek l. 43 z Zadębia, Anna z Orłowskich Boguszewska l.39 – z Hajdowa 32 106  
38 Stanisław Ławniczak l. 24 z Lemszczyzny, Marjanna Sadurska l. 19 z Ponigwody 6 99  
39 Władysław Mrozik l. 20 z Jakubowic, Barbara Mrozik l. 26 z Zadębia 7 99  
40 Józef Mrozik l. 31 z Rudnika, Anna Żoch– Bosa l. 25 ze Świdnika M. 8 100  
41 Józef Mrozik l. 20 z Jakubowic, Karolina Wnuk l. 25 z Jakubowic 13 101  
42 Marjan Józef Malik l. 24 z Kalinowszczyzny, Franciszka Hurko l. 33 z Kalinowszczyzny 29 105  
43 Antoni Michalik l. 24 z Lublina, Józefa Kołtunik l. 25 z Trześniowa 36 107  
44 Stanisław Mazur l. 24 z Łysakowa, Barbara z
Jaszczaków Nowacka l.29 ze Świdnika D
39 107  
45 Stanisław Michalak l. 24 ze Świdnika D., Janina Kucharska l.19 ze Świdnika D. 45 109  
46 Władysław Matuszewski l. 27 z Hajdowa, Marjanna Dulniak l. 17 ze Świdniczka 58 112  
47 Tomasz Mulak l. 23 z Majdanu Tatarskiego, Marjanna Bargelska l. 21 z Lublina 87 119  
48 Józef Nowak l. 33 z Lemszczyzny, Tekla Bęczkowska l. 20 z Biskupia 19 102  
49 Stanisław Niedziałek l. 24 z Tatar, Marjanna Pranagal l. 27 ze Świdnika D. 79 117  
50 Andrzej Olszewski l. 25 z Biskupia, Julja Bełczącka l. 16 z Zadębia 25 104  
51 Walenty Oleszczuk l. 37 z Trześniowa, Antonina
Pawłowska l. 18 z Trześniowa
35 106  
52 Mikołaj Olszowski l. 60 ze Świdnika D., Jadwiga ze Skibów Bernatowa l.53 ze Świdnika D. 71 115  
53 Jan Oleszczuk l. 25 z Trześniowa, Aniela Boguszewska l.18 z Trześniowa 78 117  
54 Michał Paprocki l. 31 z Kalinowszczyzny, Marjanna z Zienkiewiczów Lubrym vel Lubrantz l.30 z Kalinowszczyzny 11 100  
55 Michał Pytka l. 39 z Biskupia, Agata z Tatarów
Flis l. 25 – z Biskupia
15 101  
56 Stanisław Gustaw Pajurek l. 28 z Kurowa, Katarzyna Domunik l. 25 z Symborówki 28 105  
57 Jan Podlecki l. 33 z Tatar, Marjanna z Mirosławskich
Banaszek l. 41 – z Kalinowszczyzny
31 105  
58 Jan Przychodzień l.21 z Lublina, Ewa z Drozdów
Bednarczuk l. 31 – z Lublina
65 114  
59 Kazimierz Pietrzak l. 25 z Lublina, Bronisława Wójtowicz l. 26 z Lublina 66 114  
60 Jan Prażmo l. 23 z Zadębia, Józefa Królik l. 20 z Zadębia 81 118  
61 Tadeusz Pasierbiak l. 21 z Kalinowszczyzny, Honorata Pietrasińska l.16 z Kalinowszczyzny 84 119  
62 Jan Podlecki l. 25 z Tatar, Stanisława Zajdlic l.18 z
Tatar
85 119  
63 Władysław Rzepka l.22 z Lublina, Franciszka Rak
l. 20 z Lublina
43 108  
64 Władysław Rak l. 24 z L., Genowefa Kantar l. 17 z Tatar 88 120 z L. – z Lublina
65 Bolesław Sochal l. 23 z Jakubowic, Janina Wolińska l. 19 z Jakubowic 1 98  
66 Józef Szewczyk l. 24 ze Świdnika D., Barbara Puszka l. 23 ze Świdnika D. 21 103  
67 Stanisław Stefański l. 34 z L., Antonina Syczuk l. 22 z Kalinowszczyzny 23 103  
68 Stanisław Skrzypek l. 24 z Biskupia, Regina Małyszka l. 22 z Zadębia 24 104  
69 Adam Starzyński l. 23 z L., Marjanna Zajutrek l. 23 z L. 41 108  
70 Jan Szewczyk l. 24 ze Świdnika D., Sabina Marjanna Jachimska l.24 ze Świdnika D. 48 110  
71 Michał Siepiela l. 26 z Włodzimierza Wołyńskiego, Feliksa Grabowska l. 22 z L. 49 110  
72 Mikołaj Skrzypek l. 50 z Zadębia, Anna z Mrozików Mucha l. 32 z Zadębia 55 111  
73 Stanisław Strug l. 26 z Turki, Marianna Wójtowicz l. 22 z Długiego 57 112  
74 Jan Bogdan Sieklucki l. 26 z Ratoszyna, Janina Spława-Neyman l. 23 z Żdżar ? 62 113  
75 Tomasz Skrzypek l. 42 z Zadębia, Salomeja z Krępów Flis l. 36 z Długiego 63 113  
76 Franciszek Szewczyk l. 22 ze Świdnika D., Barbara
Skiba l. 20 ze Świdnika D.
67 114  
77 Stanisław Sawicki l. 29 z L., Władysława Mulak l. 23 z L. 69 115  
78 Antoni Szymczyk l. 20 z Czechowa, Natalja Niedźwiadek l.18 z Ponigwody 73 116  
79 Ignacy Urban l.25 z Zadębia, Franciszka Wilkołek l. 18 ze Świdnika M. 34 106  
80 Władysław Wojcieszyn l. 27 z Tatar, Władysława Mik l. 20 z Tatar 20 103  
81 Jan Wrona l. 27 z Trześniowa, Stanisława Mulak l.
26 z Tatar
22 103  
82 Bolesław Więzowski l. 36 z L., Zofja z Nejmanów Chojniak l. 28 z L. 47 109  
83 Wincenty Wolniewicz l. 22 z L., Zofja Polakowska l. 24 z L. 54 111  
84 Jan Wierzchoń l. 29 z Długiego, Anna Flis l. 25 z Długiego 60 113  
85 Jan Wójcik l. 28 z Woli Krasienińskiej, Zofja Kurek l. 23 ze Świdnika M. 75 116  
86 Tomasz Zwoliński l. 23 z Wólki Kijańskiej, Anna
Olszewska l. 18 ze Świdnika D.
46 110  
87 Jan Zaborski l.36 z Ameryki Płn., Janina Piędzia l. 20 z L. 56 112  
88 Zenon Zabłocki l. 22 z Kalinowszczyzny, Katarzyna Dąbek l. 20 z Kalinowszczyzny 80 118