Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1908

l.p.

Imię i nazwisko zaślubionych z roku 1908

Nr aktu

Nr karty

uwagi

1 Jan Antoń l.24 z Tatar, Maryanna Bartosiak l.16
z Tatar
33 brak nr * [z…] msce zamieszkania
2 Jan Bolibok l.27 z Trześniowa, Feliksa Wolińska l. 18 z Hajdowa 1 101 l.p. jak w księdze

metrykalnej

3 Piotr Bielecki l. 25 z Kalinowszczyzny, Aleksandra Lato l.22 z Kalinowszczyzny 26 brak nr  
4 Franciszek Borkowski l.26 z Kalinowszczyzny, Zofia Wojciechowska l.16 z Kalinowszczyzny 30 jw  
5 Michał Wójcik l. 28 ze Świdnika, Katarzyna Caban l.18 ze Świdnika 10 103  
6 Piotr Witamborski l.26 z Dziesiątej, Flis Maryanna l.17 z Felina 25 brak nr  
7 Józef Wożniak l.45 z Kalinowszczyzny, Maryanna z Wizorów Piątkowska l.50 z Kalinowszczyzny 34 jw  
8 Andrzej Wójcik l.28 z Biskupia, Ewa Smok l. 16 z Jakubowic 42 jw  
9 Andrzej Woliński l.18 ze Świdnika, Józefa Kuśpit l.18 ze Świdnika 47 jw  
10 Ludwik Golec l.19 z Kalinowszczyzny, Maryanna
Przychodzeń l.22 z Kalinowszczyzny
11 103 ?  
11 Stefan Hołysz l.47 z Wieniawy, Maryanna Kołodziejczyk z Kosiorów l.39 ze Świdnika 22 brak nr  
12 Michał Gacan l.22 z Dysa, Ewa Flis l. 18 z Jakubowic 29 jw  
13 Jan Gajas l.21 ze Świdnika, Katarzyna Żaba l.20 ze Świdnika 31 jw  
14 Józef Gnypek l.25 z Tatar, Bronisława Bombolewska l.18 z Tatar 36 jw  
15 Szczepan Gnypek l.27 z Tatar, Zofia Gnypek z Mulaków l.36 z Tatar 44 jw  
16 Andrzej Grzesiak l . 24 ze Świdnika Małego, Józefa Cholewa l.18 z Biskupia 46 jw  
17 Michał Dziachan l.30 z Krępca, Maryanna Kwiecień l.20 ze Świdnika 41 jw  
18 Ignacy Kisiel l.26 ze Świdnika, Józefa Smok l. 17 ze Świdnika 6 102  
19 Stanisław Kowalczyk l.24 z Jakubowic, Katarzyna Tracz l. 17 z Jakubowic 12 103?  
20 Michał Kamiński l.25 z Biskupia, Zofia Rozdoba l. 19 15 104 ? ze Świdnika
21 Józef Kwiecień l.27 ze Świdnika, Maryanna Jaszczak l.20 ze Świdnika 18 brak nr  
22 Michał Kozieł l.26 z Tatar, Małgorzata Zając z Janocińskich l.38 – z Tatar 20 jw  
23 Roch Kwiatkowski l.30 ze Świdnika, Anna Bańka l.17 ze Świdnika 24 jw  
24 Piotr Kowalski l.26 z Kalinowszczyzny, Michalina Grudzińska l.18 z Kalinowszczyzny 27 jw  
25 Jan Kwiecień l.25 ze Świdnika, Katarzyna Tymiejczuk l.16 ze Świdnika 35 jw  
26 Antoni Kozaczyński l.25 z Tatar, Feliksa Wójcik l.17 z Tatar 43 jw  
27 Michał Małaj l.20 z Hajdowa, Maryanna Bomba l.17 ze Świdnika 3 101  
28 Stanisław Matys l.20 z Tatar, Maryanna Proszak-Tracz l.16 z Tatar 19 brak nr  
29 Władysław Milke l.23 z Kośminka, Franciszka Hawlicka l.21 z Kalinowszczyzny 23 jw  
30 Józef Mazur l.28 z Zadębia, Zofia Witkowska l.16 z Zadębia 38 jw  
31 Jan Mamiej l.24 z Czechowa, Delfina Wośko l.23 z Tatar 45 jw  
32 Władysław Niedziałek l.30 z Tatar, Karolina Szwed l. 20 z Tatar 5 102  
33 Feliks Orłowski l.25 z Rudnika, Anna Kasior l.17 ze Świdnika 9 103  
34 Jan Oleszczuk l.25 ze Świdnika, Maryanna Flis l.32 z Wólki 17 brak nr  
35 Józef Pawlak l.28 z Kalinowszczyzny, Maryanna Wójcik l.17 z Kalinowszczyzny 2 101  
36 Antoni Pirug l.40 z Tatar, Katarzyna Wolińska l.26 ze Świdnika 37 brak nr  
37 Jan Puszka l.35 ze Świdnika, Katarzyna Bogucka l.18 ze Świdnika 40 jw  
38 Edward Rząd l. 21 z Kośminka, Maryanna Górnicka l.20 z Ponigwody 8 102  
39 Michał Rybarczyk l.24 z Felina, Stanisława Tatara l.16 z Felina 21 brak nr  
40 Ludwik Rejss l.47 z Lublina, Apolonia Błażejewicz z Zabłockich l.46 –z Kalinowszczyzny 32 jw  
41 Michał Skrzypek l.27 z Jakubowic, Łucya Gęca l.25 z Jakubowic 4 101  
42 Józef Stelmach l.24 z Bronowic, Anna Szewczyk l.16 z Felina 13 104  
43 Franciszek Tarkowski l.22 z Jakubowic, Maryanna Cieczko l.18 z Jakubowic 14 104  
44 Jan Franczak l. 27 , Anna Niedziałek l.22 z Hajdowa 16 104  
45 Władysław Chejzak l.19 z Tatar, Michalina Buczaj
l.22 z Tatar
39 jw  
46 Wojciech Ciuraj l.35 z Kalinowszczyzny, Józefa Momot l.24 z Kalinowszczyzny 28 jw  
47 Jan Szymczyk l.21 z Trześniowa, Marianna Matuszewska l.20 z Hajdowa 7 102  

Uwaga* część górnej krawędzi kart księgi /prawdop. podczas oprawy/ zostało przyciętych wraz z cyframi numeracji /Zespół 1861 sygn.103 AP w Lublinie/