Skip to main content

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1910

l.p.

Imię i nazwisko zaślubionych z r.1910

nr aktu Nr karty uwagi

Lublin- św. Agnieszki- małżeństwa 1910

1 Bonifacy Adamczyk l.43 z Kalinowszczyzny, Maryanna Sikorska z Bańków l.43 – z Kalinowszczyzny 15 63 l.p. wg księgi
2 Jan Bernat l.30 ze Świdnika Dużego, Maryanna Woźniak l.23 z Zadębia 4 60 /z…/ msce zamieszk.
3 Michał Bednarski l.56 z Kalinowszczyzny, Maria Badowska z Jakubowskich l.27- z Lublina 21 65  
4 Ludwik Bogusław l.27 z Czechówki, Antonina Lisek l.22 z Zadębia 37 69  
5 Antoni Woźniak l.20 z Kalinowszczyzny, Maryanna Goszcz l.17 z Kalinowszczyzny 2 60  
6 Tomasz Woźniak l.28 z Biskupia, Józefa Wolińska l.18 ze Świdnika 6 61  
7 Andrzej Wójcik l.26 z Lublina, Salomea Gnypek l.19 z Tatar 19 64  
8 Antoni Wojcieszyn l.25 z Tatar, Maryanna Pałka l.19 z Tatar 38 69  
9 Leon Gil l.27? z Tatar, Feliksa Kurowska l.19 z Tatar 8 61  
10 Feliks Grzesiuk l.23 z Tatar, Małgorzata Wójcik l.19 z Tatar 10 62  
11 Franciszek Grzechuła l.25 z Zadębia, Karolina Adamczyk l.20 z Zadębia 22 65  
12 Ludwik Gnojeński l.51 z Tomaszowa?, Anna Bronisława Polusińska a.Polesiak l.20 z Kalinowszczyzny 48 71  
13 Jan Drzazga l.23 ze Świdnika Dużego., Franciszka Michalik l.23 ze Świdnika D. 1 60 W księdze : „Dżazga”
14 Antoni Leopold Wincenty Dygat l.24 z Paryża, Jadwiga Kurowska l.23 z Felina 43 70  
15 Franciszek Danił l.30 z Lublina, Franciszka Małocha l.30 z Felina 52 72  
16 Józef Zawadzki l.29 z Bystrzejowic, Józefa Skowronek l. 19 z Tatar 11 62  
17 Franciszek Żydek l.26 z Radawca, Anna Kozaczyńska l.20 z Tatar 35 68  
18 Stanisław Zarzycki l.20 z Kalinowszczyzny, Franciszka Grudzińska l.18 z Kalinowszczyzny 47 71  
19 Franciszek Kurzydłowski l.28 z Kalinowszczyzny, Karolina Buryła l.20 z Kalinowszczyzny 25 66  
20 Michał Kurowski l.54 ze Świdnika Dużego, Katarzyna Wach z Galantów l.51 – ze Świdnika D. 30 67  
21 Andrzej Kołtunik l.28 z Długiego, Maryanna Małaj l.20 z Hajdowa 34 68  
22 Józef Murawski l.27 z Biskupia, Maryanna Rak l.17 5 61 z Jakubowic
23 Antoni Matwiejczuk l.18 z Kalinowszczyzny, Maryanna Kurowska l.18 z Tatar 23 65  
24 Jan Maciejewski l.21 z Hajdowa, Antonina Matuszewska l.17 z Hajdowa 26 66  
25 Wojciech Maciejewski l.24 z Hajdowa, Ludwika Góźdź l.28 z Trześniowa 46 71  
26 Jan Oleszek l.26 ze Świdnika Dużego, Maryanna Kurowska l.18 ze Świdnika D. 27 66  
27 Stanisław Purc l.30 z Jakubowic, Rozalja Kwaśniak l.19 z Biskupia 14 63  
28 Kazimierz Pigłowski l.38 z Lublina, Zofia Franciszka Sadkowska l.23 ze Świdnika Małego 40 69  
29 Jan Pajór l.25 z Kalinowszczyzny, Anna Dziak l.23 z Kalinowszczyzny 41 70  
30 Józef Piróg l.28 z Tatar, Maryanna Wójtowicz l.20 z Tatar 53 73  
31 Jan Rusinek l.24 z Tatar, Anna Bednarska l. 18 z Tatar 20 64  
32 Kamil Ignacy Rzechowski l.49 z Lublina, Anna Szulakiewicz l.20 z Kalinowszczyzny 24 65  
33 Albin Reggier l.25 z Kalinowszczyzny, Antonina Liberowicz l.24 z Kalinowszczyzny 29 67  
34 Michał Rozdoba l.28 z Tatar, Stanisława Bartosik l.18 z Tatar 51 72  
35 Walenty Siuda l.23 ze Świdnika Dużego, Franciszka Gębka l.19 ze Świdnika D. 13 63  
36 Jan Stachal l.25 z Biskupia, Maryanna Budzyńska l. 17 z Biskupia 18 64  
37 Andrzej Stępniak l. 48 z Kalinowszczyzny, Aleksandra Rapa l. 30 z Kalinowszczyzny 28 66  
38 Stanisław Skowronek l.25 z Tatar, Anna Matys l.22 z Tatar 31 67  
39 Adam Sokołowski l.39 z Kalinowszczyzny, Aniela Dudzińska z Sadowskich l.47 – z Kalinowszczyzny 39 69  
40 Antoni Świdziński l.26 z Turki, Aniela Grzesiak l. 18 ze Świdnika Dużego 42 70  
41 Jan Skulimowski l.40 ze Świdnika D,. Józefa Gębka l.21 ze Świdnika D. 44 70  
42 Jan Skowronek l.23 z Zadębia, Helena Staszewska l.17 ze Świdnika D. 49 72  
43 Józef Tuszewski l.69 z Jakubowic, Maryanna Uniłowska z Gałatów l.45 – z Jakubowic 7 61  
44 Tadeusz Trzciński l. 20 z Kalinowszczyzny, Teofila Zarajczyk l.19 z Kalinowszczyzny 9 62  
45 Ignacy Urban l.23 z Baranówki, Zofia Dziobal l.16 z Zadębia 17 64  
46 Jan Uniłowski l.19 z Kalinowszczyzny, Helena Raca l.20 z Kalinowszczyzny 36 68  
47 Wojciech Flis l.36 z Turki, Zofia Ryczek l.21 ze Świdniczka 50 72  
48 Piotr Chmiel l.25 z Trębaczowa, Anna Klik l.18 z Kalinowszczyzny 3 60  
49 Jan Choina l.19 z Zadębia, Maryanna Kołtunik l.17 z Zadębia 45 71  
50 Jan Czarniak l.28 z Dorohuczy?, Maryanna Adamczyk l.17 z Tatar 33 68  
51 Józef Szewczyk l.23 ze Świdnika Dużego, Maryanna Bernat l.18 ze Świdnika D. 12 62  
52 Wojciech Jusiak l.41 ze Świdnika Małego, Maryanna Bąk ze Skibów l.30 – ze Świdnika M. 16 63  
53 Jan Jabłoński l.42 ze Świdnika M., Maryanna Skowronek l.19 ze Świdnika M. 32 67  
54 Antoni Jankowski l.38 z Hajdowa, Anna Matuszewska l.26 ze Świdnika 54 73