Skip to main content

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1912

l.p.

Nazwisko i imię zaślubionych z 1912

Nr aktu Nr karty

uwagi

Lublin – św. Agnieszki – małżeństwa 1912

1 Jan Bera l.56 z Kalinowszczyzny, Rozalia Gołaś l.42 z Kalinowszczyzny 22 100 l.p. wg księgi
2 Mikołaj Borowiec vel Gajowiak l.74 z Kalinowszczyzny, Wiktorya Brzuszkiewicz z Genców l.66 – z Kalinowszczyzny 40 102 [z…]- msce zamieszk.
3 Szczepan Bolibok l.29 z Trześniowa, Helena Szymczak l.17 z Wólki 44 105  
4 Ludwik Wnuk l.55 z Kalinowszczyzny, Katarzyna Błaszczak z Cholewów l.40 – z Kalinowszczyzny 8 96  
5 Andrzej Wrona l.20 z Trześniowa, Maryanna Czyż l.31 z Trześniowa 16 98  
6 Michał Wargulak l.22 ze Świdnika Dużego, Maryanna Krzoska l.17 ze Świdnika Małego 29 102  
7 Walenty Woliński l.58 z Ciecierzyna, Katarzyna Dobek l.45 ze Świdnika D. 60 109 D. – Dużego
8 Józef Gozdek l.20 z Biskupia, Maryanna Skowronek l.19 z Biskupia 4 95  
9 Stanisław Gębala l.25 z Lublina ul.Zielona, Maryanna Deneka l.18 z Tatar 11 97  
10 Michał Gnypek l.26 z Tatar, Józefa Mączka l.18 z Tatar 14 98  
11 Leon Głowacki l.27 z Kalinowszczyzny, Augustyna Wasielewska l.29 z Kalinowszczyzny 18 99  
12 Leon Galiński l.25 z Tatar, Katarzyna Głazik l.17 z Tatar 23 100  
13 Andrzej Garczyński l.27 z Trześniowa, Józefa Dyzma l.21 z Trześniowa 25 101  
14 Jan Gorajski l.45 z Kalinowszczyzny, Zofia Bryk l.22 z Kalinowszczyzny 39 102  
15 Mikołaj Gajowiak vel Borowiec l.74 z Kalinowszczyzny, Wiktoria Brzuszkiewicz z Genców l.66 z Kalinowszczyzny 40 102 Zob. l.p.2
16 Ludwik Mieczysław Gorajski l. 33 z Kalinowszczyzny, Maryanna Czesława Dobrowolska l.18 z Kalinowszczyzny 48 106  
17 Stanisław Gębka l.19 ze Świdnika D., Aniela Caban l.19 ze Świdnika D. 62 110  
18 Stanisław Krzywicki l.19 z Tatar, Karolina Sztora l.19 z Tatar 9 97  
19 Józef Krocz l.32 z Tatar, Franciszka Grabarczyk l.21 z Tatar 13 98  
20 Józef Krzepisz l.26 z Piask /par.św.Pawła/, Władysława Niezgoda Paprzycka l.18 z Kalinowszczyzny 19 99  
21 Tomasz Kukuryk l.21 z Charlęża, Maryanna Jakubowska l.18 z Kalinowszczyzny 24 100  
22 Stanisław Kutyma l.20 z Kalinowszczyzny, Bronisława Małek l.20 z Tatar 26 101  
23 Józef Kowalski l.39 z Kalinowszczyzny, Marianna Wawróch l.34 z Wólki 45 106  
24 Józef Kwaśniak l.23 z Hajdowa, Zofia Niedziałek l.19 z Biskupia 56 108  
25 Adam Martyna l.24 z Tatar, Zofia Grzesiuk l.22 z Tatar 1 95  
26 Jan Małaj l.32 ze Świdnika D., Emilia Stachura l.19 ze Świdnika D. 3 95  
27 Józef Majchrzak l.21 z Kolonii Janowice, Franciszka Tkaczyk l.19 ze Świdnika M. 28 101 M. – Małego
28 Stanisław Małaj l.31 z Tatar, Agata Mulak l.26 z Tatar 30 102  
29 Stanisław Makowski l.23 ze Snopkowa, Katarzyna Nastaj l.16 z Biskupia 33 103  
30 Stanisław Mrozik l.27 z Biskupia, Natalja Komor l.17 ze Świdnika 58 109  
31 Franciszek Nastaj l.18 ze Świdnika M., Aniela Bernat l.20 ze Świdnika D. 50 107  
32 Franciszek a Paulo Ożga l.32 z Jakubowic, Helena Kazimiera Dymowska l.17 z Jakubowic 47 106  
33 Ignacy Olszewski l.29 ze Świdnika D., Katarzyna Prażmo l.19 z Zadębia 54 108  
34 Jan Przybyś l.40 z Turki, Agnieszka Gołębiowska l.21 z Biskupia 43 105  
35 Stanisław Proch l.25 ze Sławina, Aniela Gajowiak l.20 z Ponigwody 51 107  
36 Teofil Piasecki l.21 z Tatar, Marcelina Chawryło l.19 z Jakubowic 57 108  
37 Stefan Rataj l.26 z Kalinowszczyzny, Stanisława Lato l.19 z Kalinowszczyzny 31 102  
38 Konstanty Raca l.25 z Kalinowszczyzny, Maryanna Łabiga l.20 z Kalinowszczyzny 34 103  
39 Wacław Radzikowski l.24 z Lublina, Katarzyna Śniadówka l.17 z Jakubowic 55 108  
40 Andrzej Śliwiński l.35 z Krępca, Anna Skrzypek z Niedziałków l.20 – z Biskupia 2 95  
41 Jan Skiba l.37 z Kazimierzówki?, Stanisława Stanisławek l.32 z Kazimierzówki 5 96  
42 Stanisław Skiba l.18 ze Świdnika M., Feliksa Kosior l.16 ze Świdnika M. 10 97  
43 Jan Smok l.24 ze Świdnika D., Franciszka Kisiel l.18 ze Świdnika D. 12 97  
44 Tomasz Sachar l.26 z Tatar, Helena Gnypek l.18 z Tatar 15 98  
45 Bartłomiej Skrzypek l.32 ze Świdniczka, Małgorzata Jakubas l.17 ze Świdniczka 20 99  
46 Jan Sela l.22 z Kalinowszczyzny, Zofia Wałach l.19 z Kalinowszczyzny 21 100  
47 Michał Stasiewicz l.31 z Trześniowa, Anna Kwaśniak l.19 z Trześniowa 27 101  
48 Michał Skiba l.37 ze Świdnika D., Maryanna Grzesiak l.29 ze Świdnika D. 35 103  
49 Antoni Skrzypek l.24 z Jakubowic, Anna Kamionka l. 18 z Zadębia 36 103  
50 Władysław Staśczak l.22 z Jakubowic, Józefa Twardowska l.16 z Jakubowic 46 106  
51 Antoni Tatara l.20 z Lublina, Maryanna Jabłońska l.19 z Kalinowszczyzny 37 104  
52 Wawrzyniec Tomaszewski l.22 ze Świdniczka, Franciszka Kula l. 16 z Tatar 38 104  
53 Walenty Tokarski l.23 ze Świdniczka, Katarzyna Flis l.20 ze Świdniczka 42 105  
54 Dominik Tabor l.19 z Czechówki, Maryanna Lisek l.19 z Zadębia 61 110  
55 Mateusz Flis l.25 z Wólki, Katarzyna Wójcik z Flisów l.34 – z Trześniowa 32 102  
56 Józef Flis l.25 ze Świdnika, Agnieszka Wolińska l.16 ze Świdnika 41 103  
57 Józef Frankowski l.42 z Jakubowic, Michalina Bychawska z Wilków l. 29 – z Jakubowic 52 107  
58 Jan Flis l.26 z Wólki, Feliksa Niewiadomska l.20 z Wólki 53 108  
59 Michał Chmielewski l.27 z Kalinowszczyzny, Paulina Laskowska l.16 z Kalinowszczyzny 49 107  
60 Ignacy Cygler l.20 z Jakubowic, Helena Bychawska l.16 z Jakubowic 59 109  
61 Władysław Szymanek l.27 z Uniszowic, Zuzanna Gieracz l.23 z Uniszowic 6 96  
62 Józef Szymanowski l.18 z Kalinowszczyzny, Helena Pastusiak l.17 z Kalinowszczyzny 7 96  
63 Franciszek Szczerba l.38 z Tatar, Rozalia Skrzypek l.18 z Biskupia 17 99