Skip to main content

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1916

L.p.

Nazwisko i imię zaślubionych z roku 1916

Akt Karta Uwagi

Lublin – św. Agnieszka – małżeństwa 1916 r.

1 Jan Bernat l.33 ze Świdnika Dużego, Anna Grzesiak l.21 ze Świdnika Małego 17 148 [z…]- msce

zamieszk.

2 Paweł Dzirba l.42 ze Świdnika D., Józefa Kurowska l.29 ze Świdnika D. 2 146  
3 Józef Grzesiak l.26 ze Świdnika M.,Anna Boguszewska l.19 z Trześniowa 21 148  
4 Piotr Chajkowski l. 20 z Tatar, Apolonia Rubaj l. 22 z Tatar 7 146  
5 Józef Jusiak l.18 z Symborówki, Teofila Kijek l.17 z Zadębia 13 147  
6 Michał Jurek l.33 z Biskupia, Katarzyna Pacek l.22 ze Świdnika D. 16 147  
7 Michał Kutnik l.20 z Ponigwody, Józefa Niedźwiadek l. 18 z Ponigwody 9 147  
8 Antoni Kosz l.21 z Jakubowic, Aniela Kowalska l.19 z Jakubowic 22 148  
9 Ludwik Kikut l.73 z Kalinowszczyzny, Teresa Gilewska l.57 z Kalinowszczyzny 23 148  
10 Stanisław Kuśmirek l.20 z Trześniowa, Anna Podlecka l.20 z Tatar 24 148  
11 Józef Lis l.40 z Zezulina, Marjanna Olszewska l. 38 z Felina 12 147  
12 Leon Laskowski l.31 z Kalinowszczyzny, Stanisława Kołtuniak l.25 z Lublina 20 148  
13 Henryk Merkisz l.27 z Lublina, Marjanna Dobrzyńska l.19 z Kalinowszczyzny 8 146  
14 Józef Mazurek l.21 z Bronowic, Stanisława Matwiejczyk l.19 z Tatar 11 147  
15 Stanisław Marcinek l. 66 z Lublina, Aniela Marczewska l.40 z Kalinowszczyzny 14 147  
16 Stanisław Mulak l. 21 z Tatar, Marjanna Puszka l.19 z Tatar 19 148  
17 Tomasz Mrozik l.38 z Biskupia, Katarzyna Fidut l.21 ze Świdnika M. 26 149  
18 Wawrzyniec Niedziałek l.23 z Jakubowic, Karolina Mulak l.18 z Zadębia 27 149  
19 Mikołaj Oleszczuk l. 38 ze Świdniczka, Marjanna Cholewa l.22 z Wólki 3 146  
20 Seweryn Piotrowski l.50 z Tatar, Aniela Oleszek l.25 z Tatar 10 147  
21 Stanisław Pelczarski l.58 ze Świdnika M., Marcjanna Goljanek l.22 ze Świdnika M. 28 149  
22 Józef Puszka l.22 z Tatar, Feliksa Dojutrek l.24 z Kalinowszczyzny 29 149  
23 Ignacy Świda l.22 ze Świdn.Dużego, Franciszka Gągoł l.24… 6 146 Ze Świdnika D.S
24 Sylwester Szymczak l.24 z Trześniowa, Agnieszka Wójcik l.21 z Trześniowa 18 148  
25 Władysław Trysiński l.21 z Kalinowszczyzny, Michalina Pelic l. 25 z Kalinowszczyzny 5 146  
26 Bazyli Tkaczuk l.25 z Tatar, Antonina Kuryś l. 42 z Tatar 25 149  
27 Andrzej Wilkołek l.43 ze Świdnika M., Rozalja Kulka l.20 ze Świdnika M. 1 146  
28 Jan Wójcik l.36 z Tatar, Katarzyna Chajkowska l.27 15 147  
29 Kajetan Wójtowicz l.53 z Kalinowszczyzny, Weronika Bujek l.29 z Kalinowszczyzny 30 149  
30 Stanisław Zarajczyk l.19 z Zadębia, Anna Stanisława Jusiak l.20 z Symborówki 4 146