Skip to main content

Lublin św.Agnieszka małżeństwa 1919

l.p.

Imię i nazwisko zaślubionych z roku 1919

Akt

Karta

Uwagi

Lublin – św. Agnieszki – małżeństwa 1919

1

Franciszek Bilik l. 24 ze Świdnika Dużego, Marja Bednarczyk l. 22 ze Świdnika D.

58

172

[z…] –msce zamieszk.

2

Józef Brodzik l.32 z Łuszczowa, Ewa Krzoska l. 22 ze Świdnika Małego

60

172

 

3

Marjan Bartosik l.21 z Lublina, Joanna Szabała l.16 z Tatar

70

174

 

4

Feliks Bicz l. 29 ze Świdnika M., Aleksandra Jabłońska l.20 ze Świdnika M.

75

124

 

5

Karol Comber l.64 z Kalinowszczyzny, Józefa Krocińskaz Wnuków l.60 – z Kalinowszczyzny

39

170

 

6

Michał Caban l. 24 z Zadębia, Feliksa Zarajczyk l. 22 z Zadębia

80

175

 

7

Wacław Daszewski l. 20 z Jakubowic, Weronika
Pszczoła l.21 z Jakubowic

7

166

 

8

Józef Dębowczyk l.20 z Ponigwody, Feliksa Szewczyk l.24 z Hajdowa

8

166

 

9

Józef Dominko l.26 z Kalinowszczyzny, Ludwika Marja Szcześniak l. 28 z Kalinowszczyzny

42

170

 

10

Jan Dzieniewski l.20 z Kalinowszczyzny, Franciszka Zienkiewicz l. 25 z Kalinowszczyzny

44

171

 

11

Stanisław Dębowczyk l.22 z Ponigwody, Antonina Niedźwiadek l. 18 z Ponigwody

83

175

 

12

Stanisław Ejzak l. 21 z Tatar, Bogusława Mucha l.18 z Kalinowszczyzny

45

171

 

13

Edward Ekert l. 28 z Kalinowszczyzny, Ewa Sinkiewicz l.22 z Kalinowszczyzny

49

171

 

14

Jan Flis l. 30 ze Świdniczka, Zofia Misztal l. 18 ze Świdniczka

13

167

 

15

Andrzej Flis l. 26 z Jakubowic, Antonina Flis l. 20 z Wólki

17

167

 

16

Jan Fornalewicz l. 28 z Kalinowszczyzny, Karolina Galant l. 25 z Kalinowszczyzny

30

169

 

17

Antoni Górny l. 30 z Tatar, Anna Rzepka l. 21 z Tatar

4

165

 

18

Piotr Gałat l. 26 z Nasutowa, Barbara Kusak l. 19 z
Zadębia

6

166

 

19

Jan Chróściński l. 60 z Kalinowszczyzny, Anna Flis z Szafków l. 50 – z Kalinowszczyzny

34

169

 

20

Zygmunt Chrust l.36 z Kalinowszczyzny, Joanna Zezula l.26 z Kalinowszczyzny

69

174

 

21

Stanisław Janowski l. 30 z Czechówki, Józefa Skowronek l. 19 z Tatar

28

168

 

22

Jan Jaszczak l.27 ze Świdnika D.,Marjanna Wójcik l. 19 ze Świdnika M.

51

171

 

23

Józef Jakubas l. 18 z Felina, Franciszka Bzowska l.20 z Felina

68

174

 

24

Jan Jabłoński l. 22 ze Świdnika M., Stanisława Grzesiak l. 18 ze Świdnika M.

86

176

 

25

Józef Kamiński l. 24 ze Sławinka,Stanisława
Mrozik l. 20 z Biskupia

1

165

 

26

Stanisław Kołtunik l. 27 z Zadębia, Aleksandra Sobieściańska l. 22 z Zadębia

5

166

 

27

Józef Krzyżak l. 28 z Zemborzyc, Helena Słowik l. 22 z Hajdowa

15

167

 

28

Floryan Kotyra l.28 z Długiego, Barbara Pleskot z Bernatów l.26 – z Zadębia

19

167

 

29

Walenty Kosior l. 34 ze Świdnika M., Franciszka Majewska l.25 ze Świdnika D.

32

169

 

30

Michał Kurek l. 24 ze Świdnika M., Weronika
Kalinowska l. 20 z Biskupia

46

171

 

31

Józef Kołosiński l.24 z Lublina, Zofia Rusinek l. 26 z Tatar

56

172

 

32

Jan Kołton l.24 z Czwartku, Julianna Meksuła l. 18 z Kalinowszczyzny

62

173

 

33

Józef Kraśnicki l. 26 z Dziesiątej, Kazimiera Jakubas l. 23 z Kalinowszczyzny

67

173

 

34

Jan Krupiński l.26 z Tatar, Marjanna Rzepka l.19 z Tatar

85

176

 

35

Józef Lipiec l. 25 ze Świdnika M., Katarzyna
Gołębiowska l.25 ze Świdnika M.

59

172

 

36

Szczepan Morawski l. 24 z Trześniowa, Janina
Kołtunikz Zadębia l.17

3

165

 

37

Franciszek Małaj l.26 z Majdanu, Aniela Skiba l. 20 z Hajdowa

20

167

 

38

Jan Matysiak l. 21 ze Świdnika D., Katarzyna
Skiba l.19 ze Świdnika D.

25

168

 

39

Michał Marciniak l. 31 z Tatar, Anna Zasada
z Pirogów l.28 – z Tatar

36

169

 

40

Piotr Marciniak l. 42 z Kalinowszczyzny,
Stefanja Kamińska l. 25 z Kalinowszczyzny

40

170

 

41

Michał Myszala l. 38 z Jakubowic, Agnieszka Kołodziej l.23 z Zadębia

50

171

 

42

Władysław Mulak l. 23 z Tatar, Józefa Bartosik l.19 z Tatar

53

172

 

43

Ludwik Antoni Mączyński l. 22 z Lublina, Antonina Robak l.21 z Kalinowszczyzny

64

173

 

44

Michał Mulak l. 28 z Tatar, Aniela Matys z Pencaków l. 25 z Tatar

72

174

 

45

Michał Małaj l.31 ze Świdnika D., Helena Bomba l. 18 ze Świdnika D.

77

175

 

46

Jan Mirosławski l. 26 z Wólki, Katarzyna Niewiadomska l.19 z Wólki

78

175

 

47

Władysław Niedźwiadek l.24 z Kalinowszczyzny, Józefa Poźniak l.22 z Kalinowszczyzny

23

168

 

48

Hipolit Nitrowski l.32 z Kalinowszczyzny, Marjanna Liberowicz l. 22 z Kalinowszczyzny

27

168

 

49

Mitrofan– Ludwik Nasieleńko Zawołoczeńko
l. 35 z Bronowic, Józefa Matwiejczyk l.20 z Tatar

41

170

 

50

Józef Niedziałek l. 32 z Biskupia, Helena Kolibska l.24 z Lublina

74

174

 

51

Wincenty Orłowski l. 23 z Tatar, Julianna Durczak l. 22 z Tatar

22

168

 

52

Michał Olszewski l.44 ze Świdnika D., Marjanna Olszewska z Majewskich l. 24 – ze Świdnika D.

38

170

 

53

Jan Ostrowski l. 44 z Kalinowszczyzny, Florentyna Rozpondoska z Wizorów l. 40 – z Kalinowszczyzny

61

173

 

54

Antoni Ochal l.23 z Lublina Władysława Kurowska l.18 z Tatar

66

173

 

55

Michał Pitek l. 22 z Lublina, Józefa Grzesiak l. 20 z Kalinowszczyzny

2

165

 

56

Stanisław Przybyś l. 20 z „ Turku” , Marjanna Cielebąk l. 19 z Jakubowic

9

166

 

57

Szczepan Piłat l. 36 z Tatar, Magdalena Hajkowska l. 21 z Tatar

14

167

 

58

Józef Pawlak l.38 z Kalinowszczyzny, Michalina Staruch z Jakubowskich l. 36 – z Kalinowszczyzny

18

167

 

59

Ignacy Pomorski l.71 z Trześniowa , Marjanna Ćwikła l. 56 z Jakubowic

48

171

 

60

Jan Pszczoła l. 18 z Ponigwody, Józefa Bura l. 20 z Ponigwody

57

172

 

61

Stanisław Pyć l. 27 z Kalinowszczyzny, Marjanna
Gospodarek l. 17 z Kalinowszczyzny

79

175

 

62

Michał Rejak l. 32 z Kalinowszczyzny, Aniela Gogolińska l. 24 z Kalinowszczyzny

16

167

 

63

Karol Rak l. 23 z Sobianowic, Katarzyna Zawadzka l. 20 z Klinowszczyzny

21

168

 

64

Wojciech Szewczyk l. 30 ze Świdnika D., Agnieszka Wargulak l. 22 ze Świdnika D.

10

166

 

65

Władysław Sitarski l. 20 z Lublina,Franciszka Skoczylas l. 20 z Tatar

12

166

 

66

Józef Sobczyk l. 34 z Rejowca, Katarzyna Pazik l.23 ze Świdniczka

24

168

 

67

Bolesław Starzyk l.22 z Kalinowszczyzny, Leokadja Gostal l.20 z Kalinowszczyzny

31

169

 

68

Józef Skowronek l.24 z Biskupia, Józefa Tatara l. 18 z Biskupia

37

170

 

69

Stanisław Skowronek l.26 z Zadębia, Aniela Staszewska l. 18 ze Świdnika D.

43

170

 

70

Michał Sobczyk l. 25 ze Świdnika D., Franciszka Dybkowska l. 22 ze Świdnika M.

47

171

 

71

Jan Studziński l.31 z Dziesiątej, Anna Nieznaj l.19 z Biskupia

52

171

 

72

Jan Szczepanik l. 34 z Kośminka, Zofia Kwaśniak l.32 z Symborówki

55

172

 

73

Władysław Skoneczny l.27 z Kalinowszczyzny, Władysława Pelić l.18 z Kalinowszczyzny

65

173

 

74

Jan Szewczyk l. 24 z Tatar, Feliksa Bartosik l. 18 z Tatar

71

174

 

75

Michał Skrzypek l. 22 ze Świdniczka, Katarzyna Flis l. 26 ze Świdniczka

87

176

 

76

Wojciech Tkaczyk l.36 ze Świdnika M.,
Barbara Skowronek l.19 ze Świdnika M.

29

169

 

77

Edward Waraczewski l.32 z Wólki Rokickiej, Zofia Wierzbicka l. 24 z Kalinowszczyzny

11

166

 

78

Ignacy Wawruch l. 25 z Wólki, Ewa Kozioł l. 18 z Hajdowa

26

168

 

79

Wojciech Wawrzyńczyk l. 32 ze Świdnika M.,
Stanisława Niedziałek l. 19 z Biskupia

35

169

 

80

Józef Wrona l. 30 z Płouszowic, Stanisława
Mazurkiewicz l.18 z Tatar

54

172

 

81

Adam Wilk l. 18 z Kalinowszczyzny, Józefa Tarkowska l.24 z Kalinowszczyzny

63

173

 

82

Karol Włada l. 20 z Jakubowic, Janina
Kwiatkowska l. 20 z Jakubowic

76

175

 

83

Wacław Wojtkowski l. 31 z Minkowic, Wanda Rembkowska l. 22 z Krępca

81

175

 

84

Jan Wawrzyńczyk l.26 ze Świdniczka, Zofia Chmielewska l.22 ze Świdniczka

82

175

 

85

Stanisław Wrona l.26 z Trześniowa, Katarzyna
Mrozik l.26 z Biskupia

84

176

 

86

Jan Zając l. 28 ze Świdnika D., Pelagia Biszczaniuk l.17 ze Świdnika D.

33

169

 

87

Szczepan Zaręba l. 24 z Lublina, Józefa
Włodarczyk l. 24 ze Świdnika M.

73

174