Skip to main content

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1923

Lublin – św. Agnieszki – małżeństwa 1923 r.

L.p.

Imię i
nazwisko zaślubionych z roku 1923

Nr aktu

Nr karty

Uwagi

1

Aleksander
Bilik l. 22 z Turki, Teofila Grzegorczyk l. 18 z
Długiego

18

27

z…msce zamieszk.

2

Aleksander
Bogusz l. 25 z Biskupia,Katarzyna Kosior l.21  ze Świdniczka

82

43

3

Stanisław
Bicz l. 28 ze Świdnika Dużego, Helena Oleszek l. 21 ze Świdnika D.

88

44

D. –
Dużego

4

Jan
Cieślak l. 22 z Łuszczowa, Władysława Mączka l. 21z Tatar

6

24

5

Paweł
Chudziak l.58 z Biskupia, Barbara Bzowska l. 34 ze Świdniczka

57

37

6

Józef
Ćwikła l. 23 z Lublina, Apolonja Kulińska l.20 z
Tatar

77

42

7

Józef
Cękalski l. 24 z Kalinowszczyzny, Marjanna Srednicka l.20 z Kalinowszczyzny

78

42

? i

8

Jan Cytawa l. 22 z Czwartku, Antonina Kamińska l. 23 z Biskupia

85

44

9

Stanisław
Dziedzic l. 26 z Górki Lubartowskiej, Stefania Kołtunik
l. 17 ze Świdniczka

45

34

10

Jan
Dutkiewicz l. 26 z Kalinowszczyzny, Wanda Głowacka
l.28 z Kalinowszczyzny

59

37

11

Stefan
Dziurka l. 25 z Kalinowszczyzny, Zofia Krzewińska
l.19 z Kalinowszczyzny

71

40

12

Jan
Dąbrowski l. 24 z Tatar, Marjanna Matwiejczuk l. 20 z Tatar

75

41

13

Franciszek
Ewert l.24 ze Świdnika D., Marjanna
Bryda l.19  ze
Świdnika D.

74

41

14

Józef Fidut l. 25 ze Świdnika M., Anna Jusiak
l. 20  ze Świdnika M.

34

31

M. –
Małego

15

Józef Gorajewski l. 74 z Kalinowszczyzny,
Kunegunda z Kozłowskich Kalinowska l. 64 – z Kalinowszczyzny

7

24

16

Józef
Grzesiak l.23 ze Świdnika M., Marjanna Choina l.23 ze
Świdnika M.

44

33

17

Stanisław
Jabłoński l. 25 ze Świdnika M., Aniela Kołtunik  l.17 z Trześniowa

27

29

18

Stanisław Jóźkowiak l. 20 z Kalinowszczyzny,
Franciszka Dudzinska l. 18 z Kalinowszczyzny

91

45

19

Fryderyk
Józef Jasiński l. 22 z Tatar, Marjanna Skowronek
l.21 z Tatar

98

47

20

Piotr
Klimek l. 23 z Kalinowszczyzny, Agnieszka Tkaczyk
l.21 z Kalinowszczyzny

1

23

21

Władysław
Kamiński l. 25 z Biskupia, Helena Zaborek l. 22 z
Biskupia

4

23

22

Michał
Kowalczyk l. 26 z Kalinowszczyzny, Stanisława Woźniak
l.20 z Kalinowszczyzny

11

25

23

Szczepan
Król l.38 z Lublina, Marjanna Gęca
l. 22 z Trześniowa

12

25

24

Ignacy
Tomasz Kokosiński l. 56 ze Świdnika D., Amalja Sauder l. 26 ze Świdnika
D.

25

29

25

Walery
Adam Klej l. 25 z Kalinowszczyzny, Józefa Januszyńska l. 31 z Kalinowszczyzny

26

29

26

Stanisław
Kozak l. 31 z Janowic, Zofia z Kachników Gajos l.
25 ze Świdnika D.

28

29

27

Ignacy
Kasperski l. 33 z Kalinowszczyzny, Władysława
Drozdowska l. 24 z Kalinowszczyzny

29

30

28

Stanisław
Kołodziej l. 22 z Kalinowszczyzny, Wiktoria Dudzińska
l.25 z Kalinowszczyzny

31

30

29

Władysław
Czesław Kwiatkowski l. 23 z Lublina, Helena Domaradzka l.22 z Zadębia

33

31

30

Józef Kołtunik l. 23 z Zadębia, Marjanna
Jusiak l. 17 z Zadębia

41

33

31

Wacław
Kochański l. 54 z Felina, Wincentyna Książek l. 48  z Felina

43

33

32

Franciszek
Kudlicki l. 24 z Lublina, Olimpja Miącz l. 20  z Kalinowszczyzny

55

36

33

Stanisław
Kwaśniak l. 23 z Biskupia, Marjanna Niedziałek  l. 19 z Biskupia

72

40

34

Jan Kula
l. 25 z Tatar, Anna Durczak l. 20 z Tatar

79

42

35

Feliks Kupniewicz l. 20 z Tatar, Marjanna
Czesława Reszko l. 21 z Tatar

83

43

36

Bronisław
Kursa l. 22 z Jakubowic, Bronisława Rak l. 25 z Jakubowic

89

45

37

Antoni Kuklikowski l. 29 z Jakubowic, Zofja
Pawłowska l. 18 z Trześniowa

96

46

38

Aleksander
Kiciński l.24 z Tatar, Stanisława Wójcik l. 19  z Tatar

97

47

39

Franciszek
Kańczugowski l.23 z Kalinowszczyzny,
Kazimiera Dąbrowska l. 19 z Kalinowszczyzny

100

47

40

Władysław Lejewski l. 43 z Kalinowszczyzny,
Marja Polańska l. 49 z Kalinowszczyzny

58

37

41

Stanisław Małaj l. 26 z Tatar, Marjanna
Matys l. 20 z Tatar

20

27

42

Stanisław
Musiał l. 23 z Kowla, Helena Grabowska l.20 z Tatar

21

28

43

Stanisław
Mrozik l. 26 z Wólki, Stanisława Niewiadomska  l. 19 z Wólki

24

28

44

Jan Mrozik
l. 24 z Jakubowic, Stanisława Sobestyańska l. 22 z
Jakubowic

38

32

45

Jan Mulak
l. 25 z Tatar, Agnieszka Rusinek l. 22 z Tatar

52

36

46

Jan Matys
l. 31 z Tatar, Bronisława Cnota l. 21 z Tatar

62

38

47

Seweryn
Mroczkowski l. 49 z Kalinowszczyzny, Marjanna Józefa Radomska l. 40 z Kalinowszczyzny

65

39

48

Bogdan
Jerzy Mokrzanowski l. 22 z Kalinowszczyzny,
Bronisława Kamińska l.24 z Kalinowszczyzny

67

39

49

Wacław
Malicki l. 25 z Lublina, Anna Kryszka l.23 z Kalinowszczyzny

70

40

50

Stanisław
Marciniak l.29 z Rudki, Józefa Budzyńska l.18  ze Świdnika M.

80

42

51

Bronisław
Mulak l. 27 z Zadębia, Paulina Gęca l. 21 z Zadębia

90

45

52

Jan
Mazurkiewicz l. 23 z Markuszowa, Janina Dąbrowska l.21 z Kalinowszczyzny

99

47

53

Piotr Niećko l. 25 z Łagiewnik, Natalja
Adamczyk l. 19 z Zadębia

8

24

54

Michał
Niedziałek l. 24 z Tatar, Józefa Piróg l.18 z Tatar

61

38

55

Władysław Niedopytalski l. 24 z Równego, Stefania Grabowska l. 25 z
Tatar

94

46

56

Szczepan Najmoła l.23 z Grudziądza, Marjanna
Małek l. 20  z Tatar

95

46

57

Ludwik
Olko l. 21 z Felina, Aniela Walczak l. 20 z Felina

2

23

58

Władysław
Oleszczuk l. 24 z Wólki, Stanisława Krzyżanowska l.21 z Jakubowic

10

25

59

Józef
Oleszczuk l. 25 z Wólki, Marjanna Flis l. 24  z Jakubowic

53

36

60

Marjan Obodyński l. 28 z Kalinowszczyzny, Eugenja
Skalska l. 21 z Kalinowszczyzny

54

36

61

Józef
Oleszczuk l.21 ze Świdniczka, Ewa Chmielewska l. 24 ze Świdniczka

69

40

62

Józef
Orchowski l. 27 z Lublina, Marjanna Marciniak l.32  z Kalinowszczyzny

84

43

63

Bolesław
Osiński l. 21 z Kalinowszczyzny, Janina Staruch vel
Starzyńska l. 19 z Kalinowszczyzny

87

44

64

Michał
Oleszczuk l. 23 z Zadębia, Aleksandra Gołek l. 19 z Jakubowic

92

45

65

Aleksander
Pucek l. 24 z Zadębia, Stanisława Budzyńska l. 17 z Biskupia

9

25

66

Jan
Pankowski l. 33 z Baszek, Petronela Flis l. 28 z Wólki

35

31

67

Stefan Potrzyszcz l. 19 z Lublina, Janina Gąszcz l. 19  z Kalinowszczyzny

39

32

68

Zygmunt
Pawelec l. 19 z Tatar, Katarzyna Jankowska l.22  z Hajdowa

68

39

69

Ignacy Pocek l.24 z Zadębia, Helena Podstawka l. 20  z Zadębia

93

46

70

Kazimierz
Antoni Marja Rojowski l.
24 z Sobjanowic, Magdalena Szatkowska l. 30 z Sobjanowic

14

26

71

Franciszek
Rak l. 25 z Tatar, Zofia Niedziałek l. 22 z Hajdowa

56

36

72

Jan
Szewczyk l. 26 ze Świdnika D., Aniela Bednarczyk l. 23 ze Świdnika D.

5

24

73

Stefan
Franciszek Sawicki l.41 z Tatar, Kamila z Drzewowskich
Ciesielska l. 30 z Tatar

13

26

74

Józef
Staszewski l.25 ze Świdnika D., Helena Flis l. 21  ze Świdnika D.

15

26

75

Franciszek
Skiba l. 23 ze Świdnika D., Katarzyna Kozieł l. 21 ze Świdnika M.

19

27

76

Franciszek
Sidor l.28 z Ponigwody, Józefa Selma l. 19 z Ponigwody

22

28

77

Stanisław Sim l.23 z Zadębia, Marjanna Grzechuła l. 19  z
Zadębia

23

28

78

Andrzej
Sikora l.30 z Puław, Kazimiera Adamczuk l. 27 z Tatar

32

30

79

Władysław
Szaruga l. 25 z Leśców, Juljanna
Toruń l. 20  ze Świdnika M.

37

32

80

Józef Smok
l.27 ze Świdnika D., Aniela Bilik l. 21  ze Świdnika D.

40

32

81

Michał Stawecki l. 19 z Tatar, Aniela Kula l.19 z Tatar

42

33

82

Jan Sokal
l. 32 z Zadębia, Marjanna z Gąsków Gumieniak l.35 z Zadębia

46

34

83

Stanisław
Szkutnik l. 22 ze Świdnika D., Michalina Kowalska l.18 ze Świdniczka

47

34

84

Andrzej
Skawiński l. 25 z Zadębia, Helena Gajos l. 19 z Zadębia

50

35

85

Bolesław
Sikorski l. 42 z Kalinowszczyzny, Erna Piskieborn l.33 z Kalinowszczyzny

51

35

86

Jan Samarczenko l. 25 z Kalinowszczyzny,
Zofja Tomczak  l. 26 z Kalinowszczyzny

63

38

87

Walenty
Smoliński l. 35 ze Świdniczka, Barbara Skrzypek l. 23 ze Świdniczka

66

39

88

Michał
Szewc vel Szewczyk l. 49 z Trześniowa, Marjanna ze
Skoczylasów Marcinek l.40 -z Trześniowa

86

44

89

Stanisław Tereszczynski l. 21 z Tatar, Marjanna
Twardowska  l. 30 z Tatar

48

34

90

Jan
Twardowski l. 25 z Tatar, Bronisława Bartoszek l. 18 z Tatar

49

35

91

Szczepan
Urban l.24 z Zadębia, Władysława Mulak l. 18  z Zadębia

81

43

92

Jan
Woliński l.23 ze Świdniczka, Katarzyna Misztal l. 19 ze Świdniczka

3

23

93

Jan Wójcik
l. 31 ze Świdnika M., Barbara Błaszczak l. 22 z Długiego

17

27

94

Franciszek
Wronka l.23 z Jakubowic, Wiktorja Tlak l. 20  z
Jakubowic

64

38

95

Stanisław
Wielgus l. 28 ze Świdnika D., Stanisława Dudek l.19 ze Świdnika D.

73

41

96

Stanisław
Wójcik l. 24 z Trześniowa, Marjanna Szalast l. 19 z Trześniowa

76

41

97

Władysław Zarajczyk l. 25 z Zadębia, Anna Mulak l. 16 z Zadębia

16

26

98

Józef Zaborek l. 22 z Kalinowszczyzny,
Katarzyna Olejarz  l. 33 z Kalinowszczyzny

30

30

99

Jan Zając
l. 24 z Tatar, Barbara Jusiak l. 20 z Zadębia

36

31

100

Władysław
Zaborski l. 26 z Lublina, Józefa Pastuszek l. 25 z Kalinowszczyzny

60

37