Skip to main content

Lublin św. Agnieszka małżeństwa 1925

L.p Imię i nazwisko
Nr aktu Nr karty Uwagi

Lublin – św. Agnieszki – małżeństwa 1925 r.

1 Władysław Bicz l. 24 z Łysakowa, Feliksa Goljanek l. 23 ze Świdnika M. 7 78 M. – Małego
2 Michał Baran l. 29 z Kalinowszczyzny,
Helena Kopka vel Kopczyńska l. 23 z Kalinowszczyzny
51 89 z… msce
zamieszkania
3 Stanisław Bielecki l. 25 z Tatar, Bronisława Piróg l. 19  z Tatar 82 96  
4 Stefan Antoni Dudak l. 20 z Kalinowszczyzny, Janina Torczyk
l. 17 z Kalinowszczyzny
4 77  
5 Stanisław Dulniak
l. 27 z Kalinowszczyzny, Wiktorja Pędrak l. 38 z Kalinowszczyzny
9 78  
6 Adam Dobrzyński l. 22 z Kalinowszczyzny, Helena Drozd l.24 z Kalinowszczyzny 47 88  
7 Władysław Dybkowski
l. 25 ze Świdnika M., Marjanna Stasiewicz l. 17 ze Świdnika M.
72 94  
8 Feliks Ekiert l. 23 z Kalinowszczyzny,
Anna Zaczkowska l. 23 z Tatar
37 85  
9 Stanisław Flis l. 30 ze Świdniczka,
Aleksandra Grzesiak l. 20 z Trześniowa
55 90  
10 Stanisław Gębka l. 21 ze Świdnika D.,
Helena Świda l.18 ze Świdnika D.
6 77 D. – Dużego
11 Stanisław Grzesiak l. 24 ze Świdnika D., Katarzyna Skiba l.18 ze Świdnika D. 39 86  
12 Jan Gębka l. 23 ze Świdnika D., Marjanna Staszewska l. 19 ze Świdnika D. 42 86  
13 Jan Galant l. 24 ze Świdnika D., Franciszka
z Szymczaków Olszewska l. 42 – ze Świdnika D.
61 91  
14 Stanisław Gaps l.
33 z Adampola, Zofja z
Bryków Gorajska l.35 – z Kalinowszczyzny
66 92  
15 Tadeusz Grządkowski
l. 43 z Kalinowszczyzny, Bronisława  z Gilów Kieraga l. 46 z Kalinowszczyzny
73 94  
16 Władysław Jabłoński l. 24 z Rur Bonifraterskich, Łucja Kuśmirek l. 27 z Tatar 15 80  
17 Stanisław Marjan Juśko l. 24 z Kalinowszczyzny, Zofja Zaborska l. 18 z Kalinowszczyzny 76 95  
18 Stanisław Jasiński l. 24 z Bronowic, Helena Dąbrowska l. 19  z Kalinowszczyzny 81 96  
19 Feliks Kurowski l. 25 z Tatar, Aleksandra Mulak l. 19 z Tatar 2 77  
20 Jan Królik l. 26 z Kazimierza, Agnieszka
Budzyńska l. 23  z Biskupia
14 79  
21 Władysław Kołtunik
l. 18 z Zadebia, Marjanna
Paprocka l. 24 z Zadębia
27 83  
22 Józef Kowalik l. 31 z Kalinowszczyzny,
Anna Zamborska l. 29 ze Świdnika M.
36 85  
23 Józef Klepka l. 25 z Bronowic, Wanda Homa l. 27 z Kalinowszczyzny 48 87  
24 Jan Kozłowski l. 21 z Kalinowszczyzny,
Julja Matyjaszczyk l.26 z
Kalinowszczyzny
56 90  
25 Jan Kołodziej l. 24 z Majdanu Tatarskiego,
Helena Szewczak l.23 z Hajdowa
59 91  
26 Jan Kowalski l. 28 z Szerokiego, Katarzyna
z Janusów Szewcowa l.? – z Jakubowic
60 91  
27 Zygmunt Kasperski l. 25 z Kalinowszczyzny, Adelajda Kamionka l. 18 z Zadębia 63 92  
28 Roman Szczepan Kalinowski l. 27 z Lublina, Józefa Pliszczyńska l.25 z Kalinowszczyzny 64 92  
29 Mieczysław Latała l. 25 z Emiljanowa, Helena Tarłowska l. 22 z Kalinowszczyzny 78 95  
30 Bolesław Manel l.
21 z Trześniowa, Marjanna Boguszewska l. 25 z Trześniowa
10 78  
31 Andrzej Mirosław l. 25 z Lublina, Agnieszka
Sawka l. 20  z Kalinowszczyzny
17 80  
32 Władysław Makowski l. 23 ze Snopkowa, Janina Cholewa l. 18 z Biskupia 19 81  
33 Kazimierz Zygmunt Madej l. 23 z Kalinowszczyzny, Marjanna Kuterajczyk l.18 z Kalinowszczyzny 29 83  
34 Józef Murawski l. 42 z Biskupia, Rozalja ze Stachalów Kalinowska
l. 22 z Biskupia
41 86  
35 Aleksander Józef Macander l. 26 z Tatar, Konstancja Sawicka l. 21 z Tatar 58 90  
36 Walenty Mazur l. 67 z Kalinowszczyzny,
Zofja z Sawickich Sykut
l. 48 z Kalinowszczyzny
62 91  
37 Jan Mitura l. 21 z Zadębia, Feliksa Bzowska l. 18 z Zadębia 65 92  
38 Feliks Muzyka l. 24 z Lublina, Marjanna Domonik l. 22  z Kalinowszczyzny 67 93  
39 Stanisław Mrozik l. 29 z Zadębia, Franciszka Nieznaj l. 22 z Biskupia 69 93  
40 Józef Niedziałek
l. 25 z Biskupia, Wacława Mrozik l. 19 z Jakubowic
13 80  
41 Józef Niećko l.24
ze Świdnika M., Helena Krzysiak l. 24 ze Świdnika M.
16 80  
42 Władysław Niedziela l. 23 z Lublina, Emilja Klotylda Sawicka vel Licińska l. 27 z Kalinowszczyzny 31 84  
43 Jan Niedziałek l. 69 z Jakubowic, Marjanna z Flisów Kusakowa l. 35 z Trześniowa 49 88  
44 Jan Opaliński l. 24 z Kalinowszczyzny,
Agnieszka Zienkiewicz l. 18 z Kalinowszczyzny
23 82  
45 Antoni Oleszczuk l. 27 z Trześniowa, Marjanna Śniadówka l. 16 z
Jakubowic
70 93  
46 Władysław Pietrasiński
l.24 z Kalinowszczyzny, Marjanna Tatara l. 21 z Kalinowszczyzny
1 76  
47 Antoni Piróg l. 25 z Tatar, Karolina Rzepka l. 18 z Tatar 18 80  
48 Wincenty Pędzisz l. 32 ze Struży, Władysława Mulak l. 22  z Tatar 15 82  
49 Jan Pałka l. 23 z Lublina, Jadwiga
Wawrzyniak l. 18 z Tatar
28 83  
50 Stefan Poniatowski l. 24 z Kalinowszczyzny, Wanda Ciszewska l. 25 z Kalinowszczyzny 30 83  
51 Józef Pacek l. 29 z Zadębia, Stanisława
Wszelaka l. 18  z Biskupia
44 87  
52 Józef Pawlak l. 30 z Zadębia, Marjanna Wójtowicz l. 20  z Zadębia 50 88  
53 Michał Przybyła l. 25 z Tatar, Helena Mrozik l. 22 z Tatar 54 89  
54 Wacław Pietraś l. 22 z Kalinowszczyzny, Helena Gąszcz l.20 z Kalinowszczyzny 68 93  
55 Leon Praszczak l. 25 z Abramowic, Antonina Matuszewska l.24 z Hajdowa 75 95  
56 Adam Różycki l. 41 z Kalinowszczyzny, Józefa Gugała l. 32  z Felina 43 87  
57 Aleksander Michał Rosse l. 24 z Lublina, Leokadja Zakościelna
l. 21 z Kalinowszczyzny
80 96  
58 Antoni Śniadówka l. 20 z Jakubowic, Felicja Irena Łaszkiewicz l. 28 z Jakubowic 3 77  
59 Jan Sudół l. 20 z Trześniowa, Franciszka Grabowska l. 34  z Trześniowa 5 77  
60 Władysław Swatek l. 24 z Kalinowszczyzny, Helena Średnicka
l. 25 z Kalinowszczyzny
8 78  
61 Jan Sadowski l. 26 z Kalinowszczyzny,
Marjanna Piech l. 23 z Kalinowszczyzny
11 79  
62 Wojciech Stawecki
l. 30 z Baszek, Katarzyna Wolinska l. 18 ze Świdniczka
12 79  
63 Jan Antoni Sierpiński l. 24 z Tatar, Marjanna Kołtunik l. 18 z Zadębia 21 81  
64 Symeon [Semen] Sauta l. 29 z…? Marjanna Teofila  z Zabłockich Zdanowicz l. 36 – z Kalinowszczyzny 22 81  
65 Feliks Stachura l. 21 z Felina, Marjanna Baran l. 27 z Felina 24 82  
66 Franciszek Solecki l. 62 z Tatar, Julja Kiljan l. 29 z Tatar 26 82  
67 Stanisław Szlufik
l. 20 z Kalinowszczyzny, Stanisława Pelic l.18 z Kalinowszczyzny
32 84  
68 Józef Surowski l.
24 z Kalinowszczyzny, Marjanna Swircz  l. 23
z Kalinowszczyzny
33 84  
69 Józef Szewczyk l. 19 ze Świdnika D., Marjanna Szewczyk  l. 27 ze Świdnika D. 34 84  
70 Aleksander Szymczyk l. 23 z Ponigwody, Franciszka Dyszewska
l. 19 z Ponigwody
35 85  
71 Antoni Sobczyk vel Tomczyk l. 28 z Lublina,
Feliksa Tomaszewska l. 21 z Kalinowszczyzny
40 86  
72 Franciszek Śliwiński l. 28 z Janowic, Franciszka Pasierbiak  l.22 z Zadębia 46 87  
73 Aleksander Syczuk
l. 23 z Kalinowszczyzny, Józefa Mrożek  l.19 z Kalinowszczyzny
53 89  
74 Franciszek Szpejna
l. 23 z Kalinowszczyzny, Agnieszka Zielonka l. 30 z Kalinowszczyzny
74 94  
75 Władysław Szczygielski l. 20 z Trześniowa, Katarzyna Siuda  l. 20 z Trześniowa 77 95  
76 Adam Siczek l.28 z Lublina, Wiktorja Pacek l.22z Jakubowic 79 95  
77 Antoni Wójcik l. 47 z Biskupia, Jadwiga z
Biczów Misztal l.56 ze Świdniczka
20 81  
78 Paweł Wójcik l. 28 z Kalinowszczyzny,
Józefa Hajkowska l. 21 z Kalinowszczyzny
38 85  
79 Franciszek Wargocki
l. 25 z Kalinowszczyzny, Anna  z Urbanowiczów Marculanis l.24 z Kalinowszczyzny
57 90  
80 Józef Zienkiewicz l. 21 z Kalinowszczyzny, Aleksandra Pilipczuk
l. 21 z Kalinowszczyzny
52 89  
81 Jan Zienkiewicz l. 24 z Kalinowszczyzny,
Helena Hec l. 22 z Kalinowszczyzny
71 94  
82 Jan Żak l. 23 z Rzeczycy Ziemiańskiej, Julia Hanc vel Chęć l. 32 z Kalinowszczyzny 48 88