Skip to main content

Zapisz się do nas

Dołącz do nas, kształć swój warsztat i realizuj swoje pomysły..

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wstąpienia w nasze szeregi. Dzięki spotkaniom i warsztatom zdobędziesz tu specjalistyczną wiedzę w dziedzinie genealogii oraz nauk pokrewnych. Jesteśmy także otwarci na nowe wyzwania, zatem jeśli masz pomysł, przyjdź do nas i zacznijmy go wspólnie realizować. Osobom pragnącym działać na rzecz lubelskiej genealogii proponujemy przystąpienie do prowadzonych przez nas projektów. Są to m.in. wykłady, lekcje pokazowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Istnieje również możliwość publikacji artykułów w naszym czasopiśmie – „Lubelskim Roczniku Genealogicznym”. Prowadzimy różnorodną działalność, na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Co należy zrobić:

1. Przeczytaj Statut Lubelskiego Towarzystwa Genealogicznego.

2. Wypełnij deklarację członkowską i prześlij do nas korzystając z: poczty tradycyjnej, e-maila lub przynieś ją na jedno ze spotkań.

3. Aby realizować projekty potrzebujemy finansowania, dlatego pozyskane dochody, które pochodzą z dotacji, darowizn i składek członkowskich, w 100 % przeznaczamy na realizację statutowych działań. Składka roczna w Lubelskim TG to 60 zł. Istnieje możliwość wpłacania jej w ratach. Składkę można uregulować na spotkaniu Lubelskiego TG lub przesłać na konto bankowe.