Zapisz się do nas

przez | 8 marca 2017

Dołącz do nas, kształć swój warsztat i realizuj swoje pomysły..

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wstąpienia w nasze szeregi. Dzięki spotkaniom i warsztatom zdobędziesz tu specjalistyczną wiedzę w dziedzinie genealogii oraz nauk pokrewnych. Jesteśmy także otwarci na nowe wyzwania, zatem jeśli masz pomysł, przyjdź do nas i zacznijmy go wspólnie realizować. Osobom pragnącym działać na rzecz lubelskiej genealogii proponujemy przystąpienie do prowadzonych przez nas projektów. Są to m.in. wykłady, lekcje pokazowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz indeksacja źródeł. Istnieje również możliwość publikacji artykułów w naszym czasopiśmie – „Roczniku Lubelskiego Towarzystwa Genealogicznego”. Prowadzimy różnorodną działalność, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Co należy zrobić:

1. Przeczytaj Statut Lubelskiego Towarzystwa Genealogicznego dostępny na poniższej stronie w zakładce „O Lubelskim TG”.

2. Wypełnij deklarację członkowską którą znajdziesz w zakładce „O Lubelskim TG”  i prześlij do nas korzystając z:

a. poczty tradycyjnej: Korespondencję proszę wysyłać jako list zwykły na adres Lubelskie Towarzystwo Genealogiczne,skrytka pocztowa nr 238,20-001 Lublin1

b. e-mail: Lubelskietg@interia.pl

c. przynosząc na spotkanie

3. Aby realizować projekty potrzebujemy finansowania, dlatego pozyskane dochody, które pochodzą z dotacji, darowizn i składek członkowskich, w 100 % przeznaczamy na realizację statutowych działań. Składka roczna w Lubelskim TG to 60 zł. Osoby posiadające członkostwo w innych towarzystwach genealogicznych oraz stowarzyszeniach regionalnych jak też emeryci i renciści korzystają z 50% zniżki i w tych przypadkach składka wynosi 30 zł. Istnieje możliwość wpłacania jej w ratach. Składkę można uregulować na spotkaniu Lubelskiego TG lub przesłać na konto bankowe (nr konta jak też dane do przelewu dostępne w zakładce „Kontakt”).